8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Abbas AYDIN İstifa Etti!
Abbas AYDIN İstifa Etti!

AK Parti İl Başkanı Av.Abbas AYDIN, 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimde 27. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti. 24 Haziran’da yapılacak erken seçim için Adalet ve Kalkınma Partisi’nde flaş gelişme. Alınan bilgiye göre AK Parti İl Başkanı Av.Abbas AYDIN, erken seçimlerinde Ağrı’dan milletvekili aday adayı  olmak için istifa edeceği bilgisi kendisine yakın kişiler tarafından […]

AK Parti İl Başkanı Av.Abbas AYDIN, 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimde 27. dönem milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa etti.

24 Haziran’da yapılacak erken seçim için Adalet ve Kalkınma Partisi’nde flaş gelişme. Alınan bilgiye göre AK Parti İl Başkanı Av.Abbas AYDIN, erken seçimlerinde Ağrı’dan milletvekili aday adayı  olmak için istifa edeceği bilgisi kendisine yakın kişiler tarafından teğet edildi.

İl Başkanlığı görevinden istifa eden AYDIN, 3 Aralık 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan kongrede yeniden il başkanlığına seçilmişti.

Av.Abbas AYDIN, AK Parti Ağrı milletvekilliği sıralamasında en güçlü aday olarak gösteriliyor.

 

ABBAS AYDIN KİMDİR?

Doğum Yeri: Ağrı / Türkiye Doğum Tarihi: 1.1.1975 – 1975 Hamur doğumlu olup ilk , orta ve lise öğrenimini ağrı merkezde tamamladı.1997 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Ağrı merkezde Ağrı barosuna kayıtlı.Serbest avukatlık mesleğini icra etmekde. Siyasete 2001 yılında Ak Parti kurucu il teşkilatında kurucu il başkan yardımcısı olarak başladı.2001-2002-2003 yıllarında kurucu il yönetim kurulu üyesi ve il başkan yardımcısı ekonomi işler başkanlığına baktı , 2004 – 2005 yılında il teşkilatında görev yaptı. 2005 yılında il başkanlığına aday oldu 2005 – 2007 yılları arasında il başkan yardımcısı olarak siyasi ve hukuki işler başkanlığına baktı.Mayıs – Haziran 2007 yılında 2 ay vekaleten il başkanlığına baktı.2007 – 2008 – 2009 yıllarında il başkan yardımcısı olarak siyasi ve hukuki işler başkanlığına baktı.Haziran 2009′ dan bu yana 3. Olağan il kongresiyle Ağrı Ak Parti İl Başkanlığı görevini yapmakta ve Nisan 2012 ‘ de Ağrı 4. Olağan İl kongresiyle tekrardan il başkanlığı görevini yürütmekteydi. Son olarak Kemal Atmaca’nın istifası sonrası tekrardan il Başkanlığına atanarak görevini yürütmekte..

abbas aydın ile ilgili görsel sonucu

 

HABER: CENAP ELEM

 

 

 

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir