8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Ağrı ilinde AK Parti’ye TERS operasyon mu yapılıyor?
Ağrı ilinde AK Parti’ye TERS operasyon mu yapılıyor?

Yaklaşık 10 yıl süredir bitmeyen Ağrı Devlet Hastanesine Diyaliz Ünitesini taşıyarak açtıklarını belirten Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’ye sosyal medyadan tepki yağdı.. BİNASI BİTMEYEN, DOKTORU OLMAYAN HASTANEYİ AÇTILAR Ağrı’da hizmetin aksamasının sebebi olarak HDP’yi gösterdi. Gökçe hastane inşaatını gecikmesini de fırsata dönüştürdüklerini bu vesileyle Ağrı’ya bir tıp fakültesi kazandırdıklarını ifade etti. Ağrı’daki AK PARTİ seçmenleri Sosyal […]

Yaklaşık 10 yıl süredir bitmeyen Ağrı Devlet Hastanesine Diyaliz Ünitesini taşıyarak açtıklarını belirten Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’ye sosyal medyadan tepki yağdı..

DOKTORU OLMAYAN HASTANEYİ AÇTILAR

BİNASI BİTMEYEN, DOKTORU OLMAYAN HASTANEYİ AÇTILAR

Ağrı’da hizmetin aksamasının sebebi olarak HDP’yi gösterdi. Gökçe hastane inşaatını gecikmesini de fırsata dönüştürdüklerini bu vesileyle Ağrı’ya bir tıp fakültesi kazandırdıklarını ifade etti.

Ağrı’daki AK PARTİ seçmenleri Sosyal medyada ALAY KONUSU olan bu açılışa yapılan yüzlerce yorumlardan bazıları şöyle devam etti;

“10 yıldır bitmeyen hastane açılmazken, TIP Fakültesi 50 yıla yapılır”,

Biz niye görmedik bizde şehir dibindeyiz yallan dollan seçim geldi ya o yüzden hepsi de yallan”

“Her sene 3 kere hastane açılışı yapılıyor”,

Yaw Allah aşkına bırakın diyaliz ünitesi açmakla hizmet mi olur? Bu yaptığınız Hükümete operasyondur, milletin aklıyla dalga geçmektir.”

“Bina var doktor yok oley hastanemiz bitmiş yazıklar olsun sahipsiz AĞRI”

kafa buluyorlar yüksel kardeş 7 yılda erzurum da iki hastane yapıldı 3000 yatak kapasite.ben dış için 3 yil maddi manevî süründüm il disinsan iki defa cenaze getirdim.eski devlet hastanesinin yerinde yeller esiyor tam 3 yildir kaba insaat hareket yok bizler 7 yildir bitmeyen kamera şakası hastaneye seviniyoruz.Allaha emanet ol güzel kardeşim “

“Resmen ağrıya zulüm yapılır ne hastanesi”

“Yaw bari çevre düzenlemesi yapın da öyle resim çekin ama kısmen yapılacaktı dimi neyse bi dahaki seçime inş”

“Cumhurbaşkanı geliyor geçici süreliğine actilar bu sadece seçim yatırımı olmakla birlikte mevcut vekilin kendini kurtarma planıdır”

“Sayın vali sırasıyla taşınma işlemi olacak diyor nerden neyi taşıyacaksiniz eski hastanedeki eski cihaz ve aletleri mi yeni yaptığınız hastaneye taşıyacaksiniz ucuza mi kactiniz ?”

“Birde cihazlar doktorlarda gelseydi iyi olurdu. Gelen doktorların hepside stajer bu halkın üzerinde tercübe kazanıp batıya gidiyorlar. Burda aldığın ilaçları erzurumdaki doktorlara gösterince hemen çöpe atıp hangi salak bu ilaçları yazdı diye kızıyorlar.”

Bunun üzerine binası bitmeyen, doktoru olmayan hastane açılışının Ağrı’da, AK Parti’yi bitirmek için yapılan bir operasyon olduğunu iddia eden AK Partili seçmenler Milletvekili Cesim GÖKÇE’ istemediklerini belirttiler.

 

SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLAR ŞÖYLE DEVAM ETTİ;

 

 

HABER: FİKRİ DURUL

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir