TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Ağrı İlinde İhale Kokan Saldırı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 2 Kasım 2017 - 17:00:28
Ağrı İlinde İhale Kokan Saldırı

AĞRI’DA İHALE KOKAN SALDIRI

Ağrı’da gazetecilik yaparak geçimini sağlayan Taner söylemez, İddialara göre Ağrı Kamu Hastaneleri birliğinden ihale alamayınca, Genel Sekreterliği’i hedef alması dikkat çekti. Ağrı ilinde onlarca sorun varken şahsa odaklanan gazeteci daha önce sosyal medya hesabından Başkanlık sistemini eleştirerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiğiyle biliniyor.

Yakın zamanda Kamu Hastaneler birliği yönetimi tarafından ziyaret edilen Ak parti Ağrı il başkanı Av. Abbas Aydına da yaptığı haberde ayar vermeye çalışmıştı.

15 TEMMUZ GECESİ DARBEYE TEŞEBBÜS EDEN VATAN HAİNİNİ SAVUNMUŞTU

Nerde ihale orda Taner, Darbeye teşebbüs eden ve halen silivri cezaevinde tutuklu olan Ağrı Ak Parti yönetiminden ihraç edilen Nuri Samancı’nın vatan haini kardeşini yaptığı haberde öve öve bitiremeyen Taner Söylemez 15 temmuz ruhunu adeta hiçe sayarak hain FETÖ’cüleri savunmuştu.

İHALE İSTEDİĞİ KAYMAKAMLIKTAN KOVULMUŞTU

Haberimize konu olan ihaleci gazeteci Taner Söylemez daha öncede ihale istemeye gittiği Diyadin Kaymakamlık binasından Kayyum korumaları taradından kapı dışarı edilerek kovulmuştu.

İHALE İSTEYİP ŞAHISLARI KÖTÜLEMEK BUNLARIN GEÇİM KAPISI OLDU

Siyasi iktidar ile yönetilmeyen Ağrı ilinde tek geçim kaynakları kurumları tehdit ederek ihale alan gazeteciler varsa Genel Sekreterlik ile ilgili bir derdiniz; saldırmak yerine münasip kanallardan ulaşıp hayrı tavsiyelerde bulunmalıyız. Aksine Ağrı iline hiç kimse hizmet etmeye gelmez.

İddialara göre Genel sekreterlik ile gazetecinin arası alamadığı ihale yüzünden açıldı, görev yapan eski genel sekretere den yüklü miktarda iş aldıkları söylenen ihaleci gazeteci, Mevcut yönetimden iş alamayınca Düzenli olarak Kamu Hastaneler birliğine bağlı Devlet Hastanelerine saldırmaya başladı.

6 BİN TL’LİK İŞİ, 140 BİN TL’YE ALMAK İSTEDİLER

İddialara göre Yeni açılacak olan Devlet hastanesinin “Yönlendirme levhası, İsim levhası, Hastane için giriş tabelası” gibi işleri almak için Elinde “şartname” ile Genel Sekreter ile görüşmeye giden gazeteci bu işe talip olduğunu ve şartnamesinin hazır olduğunu söylemesiyle genel sekreterlikten kovuldu. (kovulma anı kamera görüntüleri çok yakında yayınlanacaktır.) bu kovulmayı hazmedemeyen gazeteci  Hastanelerde yapılan usulsüzlükleri Kurum başındaki kişiye mal ederek; İlgili Bakanlık ve Ağrı Valiliği tarafından yalanlanan haberi manipülasyon ederek gündeme getirmesi de niyetini gözler önüne sürdüğü belirtildi.

TEK DAYANAKLARI OLAN BOZUK KLİMA; HASTANE YAPILDIĞINDAN BERİ ÇALIŞMIYORMUŞ!

Hastane yapıldığından beri hiç çalışmayan klimayı haber yaparak diş geçiremedikleri genel sekretere linç girişiminde bulundular.  Oysaki bu bozuk klimayı yaptıranda genel sekreterlik yönetimiydi. Tüm bu saldırıların tek sebebi vardı, ihale mi alamadılar, kontrol edeceklerdi de diş mi geçiremediler ancak sürekli böyle haberlerin servis etmeleri yaptıkları mesleği kirletmekten başka bir sonuca ulaşamadılar.

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir