GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Ağrı Milletvekili Gökçe’ye Taziyede Tokat!
Ağrı Milletvekili Gökçe’ye Taziyede Tokat!

VEKİL GÖKÇE’YE AĞRI ESKİ VALİSİ MUSA IŞIN TARAFINDAN DA TOKAT ATILMIŞTI Gün geçmiyor ki Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe hakkında bir skandal daha yaşanmasın; Geçtiğimiz günlerde Ağrı ilinde beyin kanası sonucu yaşamını yitiren bir vatandaşın taziyesine katılmak için giden Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE, taziyede ki vatandaşlar tarafından tartaklandığı iddia edildi. İddialara göre hastaneye götürülen vatandaşa saatlerce […]

cesim gökçe ile ilgili görsel sonucu

VEKİL GÖKÇE’YE AĞRI ESKİ VALİSİ MUSA IŞIN TARAFINDAN DA TOKAT ATILMIŞTI

Gün geçmiyor ki Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe hakkında bir skandal daha yaşanmasın;

Geçtiğimiz günlerde Ağrı ilinde beyin kanası sonucu yaşamını yitiren bir vatandaşın taziyesine katılmak için giden Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE, taziyede ki vatandaşlar tarafından tartaklandığı iddia edildi.

İddialara göre hastaneye götürülen vatandaşa saatlerce müdahale edilmediği, yetersiz olan devlet hastanesinde yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Ağrı Devlet Hastanesi ile ilgili Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde; 

Erdoğan: Ağrı Devlet Hastanesi inşaatının uzun sürmesine sebep olanlardan hesap sorulacak

AK Parti Ağrı İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ”Martta hastanemiz de bitiyor. Ağrı’ya hayırlı olsun.  400 yataklı Ağrı Devlet Hastanesi’nin yapımı da bitiyor. İnşaatının bu kadar uzun sürmesinde nedeni olanlardan da hesabı soracak, İnşallah hastanemizi açacağız.” diye konuşmuştu. Erdoğan’ın hesap soracağız söylemesine rağmen Hastane inşaatının bitirilmesi için Ağrı Milletvekili Cesim GÖKÇE’nin herhangi bir harekette bulunmadığı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

 

“ANKARA’DA SENİN NE İŞİN VAR”

Taziyede Vekil Gökçe’ye vatandaşlar tepki gösterirken; “Erzurum ve Van’a sevk edilirken yolda yaşamını yitiren onlarca vatandaşın sorumlusu Cesim GÖKÇE’dir. Onu Ankara’ya memlekete hizmet getirsin diye gönderdik. köstek olmaktan başka yaptığı bir şey yok. tek yaptığı iş kura akrabalarını kendi adamlarını yerleştirmek.” diye konuştular.

 

‘AĞRI’NIN TERÖR BELASINDAN SONRA TEK SORUNU CESİM GÖKÇE’DİR’

Vatandaşlar Vekil Gökçe için; Ağrı’ya hizmet etmek isteyen kim olursa olsun, iş adamı, bürokratlarla uğraştığını onları sindirmeye çalıştığını, memleketin büyümemesi için elinden geleni yaptığını söyleyerek Ağrının terörden sonra en büyük sorununun vekil Gökçe olduğunu iddia ettiler.

 

HABER: FİKRİ DURUL / AĞRI

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir