Ağrı Yeşilay Uyuşturucuyla Mücadele Günü Mesajı Yayımladı!

Ağrı Yeşilay Uyuşturucuyla Mücadele Günü Mesajı Yayımladı!

Ağrı Dağı ve Çevresi Turizm Master Planı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Ağrı Dağı ve Çevresi Turizm Master Planı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Ağrı Afad Personeli Camilerde Deprem Bilgilendirmesi Yapıyor!

Ağrı Afad Personeli Camilerde Deprem Bilgilendirmesi Yapıyor!

Ağrı’da YKS’ye Giren Öğrencilerin Aileleri Çocukları İçin Dualar Etti

Ağrı’da YKS’ye Giren Öğrencilerin Aileleri Çocukları İçin Dualar Etti

Ağrı Taşlıçay’da Balık Gölü Festivali hazırlıkları başladı

Ağrı Taşlıçay’da Balık Gölü Festivali hazırlıkları başladı

Ağrı’daki FETÖ ve PKK’nın son taktiği de deşifre oldu
Ağrı’daki FETÖ ve PKK’nın son taktiği de deşifre oldu

Ağrı’daki Kripto FETÖ’cülerin Son Taktiği: Sahte İhbar, İtibarsızlaştırma ve İftira

Türkiye’nin bir çok ilinde Kendilerini AK Partili olarak pazarlamaya çalışan, bir çok kripto FETÖ’cü var. Bunlardan birisinin de Ağrı Eski AK Parti yönetiminde olan ancak AK Partiden ihraç edilen Nuri Samancı olduğu iddia edildi. Samancı’nın Hain kardeşi  Mehmet Fatih Samancı 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak Silivri Cezaevine gönderildi. Diğer bir kardeşi C.S ise halen Taşlıçay Gündoğdu Köyünde koruculuk görevini yürütmekte.

Kendini deşifre etmemek için Ağrı Merkezde 100 TL’ye satın aldıkları haber portalında internetten yayın yapan haber sitelerine Fetullahçı Terör Örgütünün operasyonlarını etkilemek için haber yaptırdığı ve bu haberlerde FETÖ üyesi olmayanları FETÖ’cü diye ihbar edip karalama kampanyası düzenliyorlar. AK Partinin önde gelen isimlerine yakın durarak kendilerini güven altına almak istedikleri gibi kendilerini çok iyi gizliyorlar.

Bu kişilere rehberlik eden Gazeteci kimliği altında Fetullahçı terör örgütüne canı pahasına hizmet eden, asılsız haberleri yapan,  haber sitelerinin sahipleri ise Hüseyin Arslan, Hakan Arslan ve Taner Söylemez olduğu kamuoyu tarafınca ispatlandı.

DEVLETİN İLGİLİ BİRİMLERİ UYARMIŞTI

15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayan FETÖ’nün önümüzdeki dönemde neler yapabileceğine ilişkin devletin ilgili birimleri gerekli çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde AK Partili Bakan, iş adamlarına,  parti yöneticisi ve milletvekillerine Dikkatli olun” uyarısı yapmıştı.

DEŞİFRE OLAN ŞAHISLARIN PAYLAŞIMLARI SAVCILIKTA İNCELEMEYE ALINDI

Ağrı ilinde ikamet eden Taner Söylemez isimli gazetecinin, Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini, Cumhurbaşkanına Hakaret ederek eleştirmesini sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşmıştı

Ağrı ilinin Taşlıçay ilçesinde ikamet eden, kardeş olan Hüseyin Arslan ve Hakan Arslan gazetecilerin, Türkiye Cumhuriyetini terörist olarak göstererek PKK terör örgütüne yakınlığı ile bilinen HDP’ye çalıştığı ve PKK sempatizanlığı yaptığı sosyal medya hesabından şu şekilde paylaşmıştı

 

1 Nolu: Paylaşımında T.C. zulmü diyerek Türkiye Cumhuriyetine duyduğu nefreti şu şekilde paylaşmıştı

2 Nolu: Paylaşımında Cizre’deki operasyonları zulüm olarak gösteren paylaşımı,

3 Nolu: Paylaşımında öldürülen PKK’lıyı kahraman olarak gösteren paylaşımı,

4 Nolu: Paylaşımında AK Partiye hakaret ederek, Ağrı’nın Diyadin ilçesinde çıkan çatışmada öldürülen 3 PKK’lıya methiyeler düzerek operasyonu katliam olarak gösterdiği paylaşımı, şu şekilde paylaşmıştı

5 Nolu: Paylaşımında HDP’li Selahattin Demirtaş’ın AK Partiye hakaret ettiği sözlerini paylaşması ise şu şekilde gerçekleşti.

6 Nolu: Paylaşımında Devletin DAEŞ’i beslediğini söylediği paylaşımı ise şu şekilde oldu.

7 Nolu: Paylaşımında HDP, PKK’ya yapılan saldırıyı Güvenlik güçleri yapmış gibi kınıyor ve tehdit ettiği, paylaşımı ise şu şekilde.

8 Nolu: Paylaşımında Devlet güçlerimizin Cizre, Slopi, Nusaybin’deki operasyonlarını manipüle ettiği paylaşımı ise şu şekilde.

9 Nolu: Paylaşımında “Devlet güçlerimizin yaptığı operasyonlarda Kürtlere haksızlık yapıldığını ayrımcılık ve ırkçılık” ifadeleri kullanarak yaptığı paylaşımı ise şu şekilde.

10 Nolu: Paylaşımındaki fotoğrafa yorum yapmaya gerek var mı?

11 Nolu: Paylaşımında PKK terör örgütüne yakınlığı ile bilinen HDP seçimleri kazanamayınca “Kürtleri kendilerini satmakla” hakaret eden paylaşımı, ise şu şekilde.

12 Nolu: Paylaşımında açık ve net bir şekilde oyunun PKK terör örgütüne yakınlığıyla bilinen HDP’ye vereceğini açıklamıştır.

13 Nolu: Paylaşımında Kardeşi olan Hüseyin Arslan’ı paylaşması, ise şu şekilde.

14 Nolu: paylaşımında Kendisine ait olan Taşlıçay Haber internet sitesini açtığını ise şu şekilde duyurmuştu.

15 Nolu: Paylaşımında 2015 Haziran seçimlerinde HDP’nin kazanmasını sevincine sığdıramayıp yaptığı paylaşım ise şu şekilde.

 

RÜZGÂR TERSİNE DÖNÜNCE: FETÖ+PKK KRİPTOLAR DEVLETÇİ OLDULAR

16. ve 17. Nolu: paylaşımında 15 Temmuzu profil resmi yapmış yorum yapmaya gerek bile yok

18  Nolu: paylaşımında Taşlıçay Belediyesinin desteklediği 15 Temmuz Resim sergisiyle kamufle olmayı planladılar.

 

İFTİRA HABERLERİNİ YAPTIRAN NURİ SAMANCI’NIN KARDEŞİ’DE DARBECİ FETÖ ÜYESİ ÇIKTI

PKK’lı olan fakat 15 Temmuz Resim sergisi açarak Devletçi görünüp kamufle olmaya çalışan Hüseyin Arslan’ın daha öncede bir çok siyasetçiye şantaj yaparak para aldığı ve daha önce çalıştığı Taşlıçay Devlet Hastanesinden “Devlet malına zarar vermekten” yargılanıp ceza aldığı biliniyor.

 

KAYMAKAMI BİLE KANDIRDILAR

Ağrı Taşlıçay Kaymakamı olan Enver Özderin bile bunların devletçi olduğuna inanıp sergiye katıldı.

T.C. Terörist” diyen AK Partiyi hakaretlerle aşağılayan bu iki kardeşin yargılanması için elimizdeki tüm belgeleri Emniyet Güçlerine teslim ettik. Kaymakam Özderin’den de bu konuda hassas olmasını Türkiye Cumhuriyetine kimsenin laf söyleme hakkının olmadığını duruşuyla göstermesi lazım.

BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL TAŞDEMİR, PKK PROPAGANDASI YAPAN HÜSEYİN ARSLANI SATIN MI ALDI?

İki yıl öncesine kadar doğuhakimiyet haber sitesinde Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir hakkında yazmadığını bırakmayan hakaretlerle yerden yere vuran, onlarca haber yapan PKK projesi Hüseyin Arslan şimdi Belediye başkanının basın işlerini yürütmekte ve belediyeye ait matbu basım evraklarının işlerini yapmaktadır. AK Parti belediyesi olan ve bu PKK+FETÖ destekçilerini besleyen Taşlıçay Belediye Başkanı hakkında da değerli vatan sever Savcılarımız işlem başlatmalıdır.

Para ile kolay satın alınabilen bu şantajcı gazeteci Hüseyin Arslan ve kardeşi Hakan Arslanla ilgili diğer belgeleri savcılığa suç duyurusunda bulunduktan sonra bir sonraki haberimizde kamuoyuna paylaşacağız.

iki yıl öncesine kadar kendi haber sitelerine ait sosyal medya hesaplarından belediye başkanı hakkında yaptığı haberler

Haber: Fikri DURAK/ ANKARA

  • Yorumla
  • Yorumlar
    • AĞRILI
    • 29 Ağustos 2017 - 11:00:14
    • Bunların yanına Ağrı Devlet Hastanesinde bir sürü yolsuzluk yapıp halen hastane içerisinden bilgi sızdıran ları eklersen çok iyi olur bunlar yalnız hareket etmiyorlar

KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir