GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AĞRI’LILAR VEKİL GÖKÇE’DEN ÇOK RAHATSIZ
AĞRI’LILAR VEKİL GÖKÇE’DEN ÇOK RAHATSIZ

VEKİL GÖKÇE’YE BİR TOKAT’TA SOSYAL MEDYADAN AK PARTİ BU ADAMLA OY KAYBEDİYOR! Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’nin Ağrı ilinde gittiği taziyede hırpalandığı iddia edilen habere yönelik taziye sahiplerinden sosyal medyada gündeme bomba gibi düşecek yorumlar yapıldı. İşte o yorumlar; “Haberi yapan arkadaşım taziye benim taziyem tokat yok hakaret yok sayın vekile derdimizi anlatmaya çalıştık ilin sorunlarından […]

VEKİL GÖKÇE’YE BİR TOKAT’TA SOSYAL MEDYADAN

AK PARTİ BU ADAMLA OY KAYBEDİYOR!

Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’nin Ağrı ilinde gittiği taziyede hırpalandığı iddia edilen habere yönelik taziye sahiplerinden sosyal medyada gündeme bomba gibi düşecek yorumlar yapıldı. İşte o yorumlar;

“Haberi yapan arkadaşım taziye benim taziyem tokat yok hakaret yok sayın vekile derdimizi anlatmaya çalıştık ilin sorunlarından bahsettik oda bizim sorularımıza argo bir uslubla cevap verdi bursa da ikamet ediyorum bu şekil bir uslubu bir vekile yakıştırmadım yazık bu ile bu ilde yol yok hak yok adalet yok sağlık yerler altında her gün Erzurum da Van’da hastanelerden cenazeler geliyor benim ciğerim canım yandı başkasının yanmasın yazık bu ile kayyum var çalışma yok her yer köstebek yuvası Van’da hastanede şahit olduğum durumlar beni çok derinden üzdü heleki bir sezeryan doğumu için bile vana sevkedilen hastayı görünce beynimden vuruldum gerçekten ilimiz Türkiye’nin en büyük köyü hepiniz Allaha emanet olun”  diyerek devam etti.

 

“Bunu da söylemeden geçmeyeyim ailemiz akpartinin kurucu üyeleri ama benim için bu saatten sonra siyaset bitmiş genel merkeze gidip bizzat orda parti üyeliğimi iptal edecem ben burada cenazem için geldim siyaset için değil ama şehirin düştüğü durumu bir Ağrılı olarak görüp çok üzüldüm ama anlatamadım” diye devam etti.

 

 

AĞRI’LILAR VEKİL GÖKÇEDEN ÇOK RAHATSIZ

Vatandaşlar ilin sorunlarını aktarmak için Milletvekili ile görüşmek istemiyorlar, Görüşmek isteyen her vatandaşı terslediği, muhatap olmadığı iddia edildi. İlin tek AK PARTİ Milletvekili olan Gökçe bu davranışlarıyla Partisi olan AK Parti’ye zarar vermekten başka herhangi bir ideolojisi ve kutsalı olmadığını göstermektedir. Ağrı’daki göçün tek suçlusunun siyasiler olduğunu belirten vatandaşlar sözlerine şu yorumlarla devam etti;  “Kardeşim bizler bu zihniyete sahip siyasetçıler yuzunden başka kentlere göç etmedik mi ? Cesim Gökçe vatandaşa argo uslupla konuşacağına Ağrı ya tam teşekullu bir hastane yapımında ön ayak olsaydı . Memleketin sorunlarını çözmeyen ve vatandaşa tepeden bakan vekil istemiyoruz . ”  diye konuştular.

 

HABER: FİKRİ DURUL / AĞRI

 

İLGLİ HABER:

Ağrı Milletvekili Gökçe’ye Taziyede Tokat!

 

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir