Şimdi susma zamanı değil…

Şimdi susma zamanı değil…

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

Ahmet Ağaoğlu: Organize işler – Spor Haberleri
  • Ana Sayfa » Spor
  • 12 Şubat 2019 - 07:11:37
Ahmet Ağaoğlu: Organize işler – Spor Haberleri

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başakşehir ve Galatasaray maçlarında yaşanan hakem hatalarının tesadüfle açıklanamayacağını söyledi. Ağaoğlu, “Dört maç içinde iki defa insanın başına taş düşerse bunu tesadüfle açıklayamazsınız” diyerek şöyle devam etti: “Son iki maçtaki hakem ve VAR kararlarına rağmen biz hâlâ bu mücadeleye devam ediyoruz. Bunlar normal şeyler değil. Bir pozisyona ısrarla bakmasına rağmen hakem o penaltıyı veremiyorsa, iki kırmızı kartı veremiyorsa burada bir yanlış vardır. Ben bu kadar net bir şeyin hata olduğuna inanmıyorum. Olay kutuplaşmaya doğru gidiyor. Burada adını koyamadığım organize bir şeyler olabilir. Bütün bir ülke seyredecek, seni çağıracaklar, seyredeceksin ve ‘Bir şey yok‘ diyeceksin. Bu çocukların hakkını yemeden, bu mücadeleyi adil yönetmek zorundasınız.”

CARDİFF, SALA’DAN ÖNCE YUSUF’U İSTEDİ
Başkan Ağaoğlu Yusuf Yazıcı için gelen ilginç bir transfer teklifine de değindi. Başkan Ağaoğlu, “Teklif Antalya’dayken Premier Lig kulübünden geldi. Cardiff City istedi. Biz de onlara sezon sonuna kadar gönderemeyeceğimizi söyledik. Sezon bittikten sonra görüşürüz deyince, uçak kazasında hayatını kaybeden Sala’ya yöneldiler. Enteresan bir hikâye” şeklinde konuştu.

?’OPERASYON ÇOCUĞU!’
Trabzon yerel basını, G.Saray maçının hakemi Ümit Öztürk’e öfke kustu. Karadeniz Gazetesi, “Bunu yalnız biz değil bütün Türkiye söylüyor, operasyon çocuğu Ümit Öztürk” ifadelerini kullanırken, Günebakış, “Katliam” manşetini attı. Son Nokta Gazetesi, “Kirli İttifak”, Kuzey Ekspress ise, “Evine götürdüğün ekmek haram olsun” başlıklarını kullandı.


  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir