8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Belediye Parkı Yenileniyor
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 25 Haziran 2018 - 14:58:46
Belediye Parkı Yenileniyor

Patnos Belediyesi tarafından yenileme çalışması başlatılan Belediye Parkı’nda yenileme çalışmaları son hızla devam etmektedir. Belediye Parkı Yenileniyor haberin detayı..

Ağrı’nın Patnos ilçesi Yeni Mahalle’de bulunan Belediye Parkı yenileme çalışmaları son hızla devam ediyor. Patnos Belediye Başkanlığı tarafından tadilat ve yenileme revizyonuna alınan parkta çok hummalı bir çalışma olduğu gözlemlendi.

Belediye Parkı’na yenileme ve yeni alanlara imkân verdiklerini açıklayan Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay, “Belediye Parkımızda vatandaşlarımızın huzuru ve rahatı için yeni alanlar ekledik. İnsanlar aileleriyle gelip oturacakları nezih ortamlar ve spor alanları ile çocuk eğlence parkurlarını ekledik. Parkımızın altyapı çalışmalarını bitirdik ve parke taşları düşeme aşamasına geldik. Burada bu kalıcı yatırımı Patnoslu hemşerilerim için özel olarak projelendirdik, herkes ailesi ile çocuklarıyla burada huzurlu bir şekilde oturacak. Önceki parkta fazladan gereksiz alanlar vardı ve biz yeni alanları halkımıza kazandırdık. Ağaçlara ve yeşilliğe zarar vermeden parkın doğal halini bozmadan çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yapıyoruz. Hava muhalefeti nedeniyle çalışmalara aksaklıklar oldu ama havaların düzelmesi ile birlikte çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.” Dedi.

Belediye parkının kısa süre için vatandaşların hizmetinde olacağı ve parkın içinde daha kullanışlı alanların yapılacağı bildirildi.

BU HABERİN KAYNAĞI: https://www.patnoshaber.com/belediye-parki-yenileniyor-389h.htm

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Endonezya’da hava alanında silahlı saldırı

Endonezya'nın doğusundaki Papua'da havaalanında düzenlenen silahlı saldırıda 3 kişi öldü.  Ordu Sözcüsü Albay Muhammed Eydi, paramilis güçleri taşıyan küçük  uçağın, Nduga...

Kapat