GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Benim adım Bora ERİM Müslüman, Kürt, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ben terörist değilim!!!
Benim adım Bora ERİM Müslüman, Kürt, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ben terörist değilim!!!

Dün gece bir tv kanalında benim adım xan ve ben terörist değilim sloganlı filmi göz yaşlarımla tekrar izledim her izlediğimde de göz yaşlarım akar. İnsan olmak ne güzel ve ne büyük bir lütuf, beni insan olarak yaratan ve müslüman olarak şereflendiren Allah’a sonsuz şükürler olsun. Nasıl ki bu filmde 11 eylül olayları ve ardından gelen […]

Dün gece bir tv kanalında benim adım xan ve ben terörist değilim sloganlı filmi göz yaşlarımla tekrar izledim her izlediğimde de göz yaşlarım akar. İnsan olmak ne güzel ve ne büyük bir lütuf, beni insan olarak yaratan ve müslüman olarak şereflendiren Allah’a sonsuz şükürler olsun.

Nasıl ki bu filmde 11 eylül olayları ve ardından gelen müslüman=terör denklemi ile tüm Müslümanlar terörist gösterildiyse maalesef şehrimizde de 7 haziran seçimleri ve Hdp’nin aldığı 245.000 seçmenden 186.600 oy ve Hdp=Pkk=terör denklemi ve şehirdeki diğer şehirlerden türlü devlet görevi ile gelenlerin saysı göz önüne alınarak şu sonuç çıkıyor ortaya bu şehir tamimiyle teröristtir. Bu bakış açıcısı çok tehlikeli ve izlenimlerimden elde ettiğim veriler bu düşüncenin hakim olduğu noktasında. Ben tüm samimiyetimle Hdp=Pkk denkleminin doğru olmadığına inanıyorum ve bu denklemi kullananların kötü niyetli olduğunu düşünüyorum. Açıkçası Hdp ye oy verdim yarın seçim olsa büyük bir ihtimalle yine vereceğim terör ve silahlı eylemleri hiç bir zaman onaylamadım ve bu halkın öldürülmesine kim sebebiyet vermişse bu halkın dağa çıkmasına kim sebep olmuşsa hep lanet okudum, okumaya da devam edeceğim.

Şimdi Türk solu diye bir grubun Hdp içince baskın olduğu ve partiyi biz sizden iyi yönetiriz diyerek ele geçirme çabaları olduğunu Hasip KAPLAN beyin konuşmalarından anladık bu da ayrı bir konu da ufaktan değinmek gerekiyordu.

Daha öncede yazdım yine yazıyorum son 100 yılda Kürtleri öldürmek, isyan ettirmek için her şey yapıldı. Akparti kurucularından Sayın Bülent ARINÇ CnnTürk’teki bir programda aynen şu cümleyi kullandı; Gülten KIŞANAK hanım efendiden Diyarbakır ceza evinde yapılanları dinledikten sonra bende olsam dağa çıkardım ve Hdp Türkiye siyaseti için çok önemlidir, dedi. Yine bu söylem o dönemin Akparti sözcüsü tarafından aynı şekilde tv kanallarında söylendi.

Bana enteresan gelen bir durum var. Şöyle ki; Bu ülkede bazı insanlar hep içeride düşman arıyor ve birilerini düşman ilan edip onlarla savaşıyor, bu Kürt meselesinden önce irtica vardı bir çoğunuz unuttu sanırım. O dönem bütün  müslümanlar irtica adı altında düşman gösteriliyor ve şeriat gelecek başınızı kesecek diye halkı korkutuyorlardı, sonra 28 şubat ve bırakın kardeşim  müslümanlığı ve kafanıza göre yaşayın zihniyeti ile bu irtica birden yok oldu zira dilinden Allah lafzı düşmeyen ama amelinde Allah’ın razı olacağı hiç bir iş olmayan bir çok siyasetçi meydana geldi. Bakara makara denilip insanların inançları ile dalga geçildi. sindirilmiş, korkak ve dünya nimetlerine dalmış bir millet haline geldik. Kendi içimizde kendimizle kavga eden, giydiği naylon, yediği gdo’lu inancı belli olmayan insanlar olduk. Çok vahim bir durum. Kutsal kitap oku ile başladı diye biz okumayan ve ne söylediğini bilmeden namaz, oruç ve imkanı olan arkadaşların turistik gezi amaçlı umre ve hac ekseninde bir dinimiz oldu. İnancımızı öğrenmedik ve yaşantımızı dinimiz olarak benimsedik.

Çok can sıkıcı konular hele benim gibi bir günahkardan duyunca sıkıntı oranı katlanıyor. Düşünsenize dos doğru olun diye emr olunan insanlarda sıfır doğruluk var komik değil mi? sizce. Bence tiraji  komik, gülermisin ağlarmısın modunda.

Tarih yok, inanç yok, amaç yok, ne yapacağız; parayı hedef gösterdiler hoşumuza gitti, güzel kızlar ve arabalar, güzel evler, ye iç yat yatmasına yat da nereye kadar, inancı ve amacı olmayan insanlar tatmin olamazlar ve düştükleri kuyularda boğulup kaybolurlar. Uyuşturucu, alkol, kumar, zina gibi dipsiz kuyular. Yıkılan ocaklar, 100 lerce hamile çocuk, tecavüze uğrayan bebekler… acı… çok acı…

Bu kadar kokuşmuşluk ve ahlaki çöküntü içince sınır güvenliği ve savaş çok önemli. Zira bu ülkeyi bu hale getiren bu Kürt teröristlerden başkası değil.

Benim adım Bora ERİM Müslüman, Kürt, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım ve ben terörist değilim…

Selam ve Saygılarımla

Bora ERİM

 

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir