DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Beyaz Saray aklasn dost muyuz dman m? – Son Dakika Politika Haberleri
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 14 Şubat 2018 - 05:04:42
Beyaz Saray aklasn dost muyuz dman m? – Son Dakika Politika Haberleri

MHP Genel Bakan Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplants’nda yapt konumada, Türkiye’nin, Afrin’de yedi düvelle ad konmam bir sava halinde olduunu ifade etti. Türkiye’nin karsnda PKK/PYD/YPG’nin yannda ABD ve Avrupal ortaklar olduunu belirten Bahçeli, bu nedenle baz Avrupa ülkelerinin akllarn balarna almalar gerektiini söyledi.  Bahçeli, “ABD ise girdii karanlk ve kahredici ihanet ilikilerini derhal sorgulamal, süratle terörle arasna mesafe koymaldr. likiler düzelip gerginlik azalmazsa, üstelik devaml körüklenirse, sonuç feci gelimelere neden olabilecektir” diye konutu.  “Eer, Türkiye ile ABD arasnda görü menzili sfra iner, diyalog kopar, temas kesilir, eller tetie gider, siyaset yerine silah konuursa olacaklar hesap eden var mdr?” sorusunu yönelten Bahçeli, “Beyaz Saray yönetimi açk açk söylesin: Dost muyuz, düman m? ttifak m, ihtilaf m? Devam m, tamam m?” ifadesini kulland.      

YÜZSÜZLÜÜN TANIMI

Bahçeli, ABD’nin Afrin’de ne ii olduunu sorarak, “ABD kapmzn önüne gelecek, burnumuzun dibinde her türlü operasyonu yapacak, her türlü oyunu oynayacak, sonra da Türkiye müdahale ettiinde tuhaf bulup anlayamadn söyleyecek. Bu kadar yüzsüzlüün tanm lügatmzda yoktur” dedi.      

Bahçeli, “CHP ile HDP alenen piti olmu, ayn kazanda kaynamlardr” dedi.

MÜNBÇ’TEN PARMAK SALLAYAMAZSINIZ

MHP Genel Bakan Bahçeli, Mehmetçik’in Afrin’e, bölgeyi asli sahiplerine iade etmek için girdiini vurgulayarak, “Münbiç’te görüntü verip medya araclyla verdikleri mesajlarla Türkiye’yi tehdit ettiini zanneden ABD’li generaller ve terörist hsmlar belli ki bizi tanmamlardr” diye konutu. Türkiye’nin beklentisinin net olduunu belirten Bahçeli, “PKK/PYD terör örgütüne verilen destek derhal kesilmelidir. Teröristlerin elindeki kanl silahlar bir an evvel toplanmaldr. Menbiç’ten teröristler çkarlmaldr. Herkes ayan denk alsn, kimse Türk milletine Münbiç’ten parmak sallamaya kalkmasn” dedi.

‘BABU’A SORMAK LAZIM…’

MHP Genel Bakan Devlet Bahçeli, ehit Musa Özalkan’n ehadete yürümesinden bir gün sonra emekli ikramiyesine ve otomobiline haciz koymak için giriimde bulunulmasn derin bir üzüntüyle örendiini belirterek “ehide haciz a hyanettir” dedi. Eski Genelkurmay Bakan lker Babu’a da tepki gösteren Bahçeli, “Neymi, Zeytin Dal Harekat siyasete alet edilmemeliymi. Asker operasyondayken siyaset doru deilmi. Bunu söyleyen Genelkurmay eski Bakan Sayn Babu’a sormak lazmdr, Afrin’i siyasete alet eden kim ya da kimlerdir? 

Kimi kast ediyorsunuz? 

PKK/PYD/YPG üzerinden siyaset yaptn zanneden ibirlikçi emellere laf etmeyenler neden gocunmulardr? Siyaset, beka mücadelesini konumayacak da neyi konuacaktr?” diye sordu.kaynak :[author_name]

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
İzmir’de sokak ortasında yanan genç kadın öldü

[ad_1] İzmir'in Konak ilçesinde bir kadın sokak ortasında yanarak hayatını kaybetti.Alınan bilgiye göre, Kubilay Mahallesi 1030 Sokak'ta çığlık seslerini duyan...

Kapat