GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Beyaz Saray aklasn dost muyuz dman m? – Son Dakika Politika Haberleri
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 14 Şubat 2018 - 05:04:42
Beyaz Saray aklasn dost muyuz dman m? – Son Dakika Politika Haberleri

MHP Genel Bakan Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplants’nda yapt konumada, Türkiye’nin, Afrin’de yedi düvelle ad konmam bir sava halinde olduunu ifade etti. Türkiye’nin karsnda PKK/PYD/YPG’nin yannda ABD ve Avrupal ortaklar olduunu belirten Bahçeli, bu nedenle baz Avrupa ülkelerinin akllarn balarna almalar gerektiini söyledi.  Bahçeli, “ABD ise girdii karanlk ve kahredici ihanet ilikilerini derhal sorgulamal, […]

MHP Genel Bakan Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplants’nda yapt konumada, Türkiye’nin, Afrin’de yedi düvelle ad konmam bir sava halinde olduunu ifade etti. Türkiye’nin karsnda PKK/PYD/YPG’nin yannda ABD ve Avrupal ortaklar olduunu belirten Bahçeli, bu nedenle baz Avrupa ülkelerinin akllarn balarna almalar gerektiini söyledi.  Bahçeli, “ABD ise girdii karanlk ve kahredici ihanet ilikilerini derhal sorgulamal, süratle terörle arasna mesafe koymaldr. likiler düzelip gerginlik azalmazsa, üstelik devaml körüklenirse, sonuç feci gelimelere neden olabilecektir” diye konutu.  “Eer, Türkiye ile ABD arasnda görü menzili sfra iner, diyalog kopar, temas kesilir, eller tetie gider, siyaset yerine silah konuursa olacaklar hesap eden var mdr?” sorusunu yönelten Bahçeli, “Beyaz Saray yönetimi açk açk söylesin: Dost muyuz, düman m? ttifak m, ihtilaf m? Devam m, tamam m?” ifadesini kulland.      

YÜZSÜZLÜÜN TANIMI

Bahçeli, ABD’nin Afrin’de ne ii olduunu sorarak, “ABD kapmzn önüne gelecek, burnumuzun dibinde her türlü operasyonu yapacak, her türlü oyunu oynayacak, sonra da Türkiye müdahale ettiinde tuhaf bulup anlayamadn söyleyecek. Bu kadar yüzsüzlüün tanm lügatmzda yoktur” dedi.      

Bahçeli, “CHP ile HDP alenen piti olmu, ayn kazanda kaynamlardr” dedi.

MÜNBÇ’TEN PARMAK SALLAYAMAZSINIZ

MHP Genel Bakan Bahçeli, Mehmetçik’in Afrin’e, bölgeyi asli sahiplerine iade etmek için girdiini vurgulayarak, “Münbiç’te görüntü verip medya araclyla verdikleri mesajlarla Türkiye’yi tehdit ettiini zanneden ABD’li generaller ve terörist hsmlar belli ki bizi tanmamlardr” diye konutu. Türkiye’nin beklentisinin net olduunu belirten Bahçeli, “PKK/PYD terör örgütüne verilen destek derhal kesilmelidir. Teröristlerin elindeki kanl silahlar bir an evvel toplanmaldr. Menbiç’ten teröristler çkarlmaldr. Herkes ayan denk alsn, kimse Türk milletine Münbiç’ten parmak sallamaya kalkmasn” dedi.

‘BABU’A SORMAK LAZIM…’

MHP Genel Bakan Devlet Bahçeli, ehit Musa Özalkan’n ehadete yürümesinden bir gün sonra emekli ikramiyesine ve otomobiline haciz koymak için giriimde bulunulmasn derin bir üzüntüyle örendiini belirterek “ehide haciz a hyanettir” dedi. Eski Genelkurmay Bakan lker Babu’a da tepki gösteren Bahçeli, “Neymi, Zeytin Dal Harekat siyasete alet edilmemeliymi. Asker operasyondayken siyaset doru deilmi. Bunu söyleyen Genelkurmay eski Bakan Sayn Babu’a sormak lazmdr, Afrin’i siyasete alet eden kim ya da kimlerdir? 

Kimi kast ediyorsunuz? 

PKK/PYD/YPG üzerinden siyaset yaptn zanneden ibirlikçi emellere laf etmeyenler neden gocunmulardr? Siyaset, beka mücadelesini konumayacak da neyi konuacaktr?” diye sordu.kaynak :[author_name]

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir