TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

BU NASIL AĞIZ CESİM GÖKÇE?
BU NASIL AĞIZ CESİM GÖKÇE?

Asılsız iddialar ve sahte belgelerle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakınlarını hedef alan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile aynı ağzı konuşan Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Ağrı’da bir çok skandal haberle gündeme gelmişti. bunlara bir yenisi daha eklenerek şimdi de yerli ve milli medyaya tehdit ve hakaretler savurdu.

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe 01.12.2017 de Ağrı da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Gökçe basın mensuplarının tüm sorularını cevaplarken gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak A Haber ve ATV’yi hedef alan açıklamalarda da bulunmayı ihmal etmedi; Gökçe  Twitter adresinden yaptığı Basın ve STK’lara ilişkin paylaşıma ilişkin olarak ta “Kesinlikle bu Ağrı basını için kullanılmış bir ifade değildir, İl dışından gelip Ağrı’da reklam adı altında iş yapan A Haber, ATV gibi ulusal kanallar kastedilmiştir. Ağrı basınına ilişkin bir kastım olmamıştır” diyerek A haber ve ATV Kanallarına hakaretler savurdu..

Aynı cümleleri kullanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Haber ve ATV’yi hedef alan skandal sözlerine A Haber çalışanları canlı yayında yanıt vermişti. Turkuvaz Medya Grubu çalışanları Duygu Leloğlu, Murat Gener, Kerim Ulak, Tuncay Güven, Emrah Öncül ve Emine Kavasoğlu hakaret ve tehditler savuran Kılıçdaoğlu’na “Biz ölümden korkmuyoruz” diye yanıt verdi.

İŞTE KILIÇDAROĞLU’NUN A HABER’İ HEDEF ALAN O SKANDAL SÖZLERİ!

 

İBRAHİM KALIN: ÇİRKİN VE SEVİYESİZ ÜSLUP, KINIYORUM

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Haber ve ATV başta olmak üzere Turkuvaz Medya ve çalışanlarını tehdit etmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Kalın, “Şiddetle kınıyorum. Çirkin ve seviyesiz üslup. Kabul edilebilir bir durum değil.” ifadelerini kullandı..

Geçtiğimiz hafta partisinin grup toplantısında sahte belgeler sallayarak kendini küçük düşüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu A Haber ve ATV başta olmak üzere Turkuvaz Medya ve çalışanlarını tehdit etti.

Kılıçdaroğlu medya grubumuza yönelik olarak boynuna yağlı urgan geçirme tehdidinde bulundu.

 

BEKİR BOZDAĞ: MİLLET A HABER’iN YANINDADIR

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ: Teröristler bile A Haber’i susturamadı. Millet A Haber’in yanındadır

 

MAHİR ÜNAL: RUH SAĞLIĞI BOZULMUŞ BİR AKIL

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Haber ve Turkuvaz Medya Grubu çalışanlarını hedef alan skandal sözlerine canlı yayında yanıt verdi. Ünal, Kılıçdaroğlu’nun sözlerini ruh sağlığı bozulmuş bir aklın ürünü olarak değerlendirdi.

 

Ak Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’nin , A Haber ve ATV’ye hakaret açıklamasından sonra nasıl bir açıklama yapacağı merakla beklenmektedir.

 

HABER: SELİM KUTAY / AĞRI

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir