TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

BÜYÜK KONGRE KÜÇÜK TEŞKİLAT
  • CenapELEM
    • Cenap ELEM
    • cenapelem@nuhtv.net
    • 4 Aralık 2017 - 09:33:07

Cumhur başkanını büyük heyecanla beklemişti Ağrı;
Acaba teşkilat yeterince yeterince halka duyurmadı mı ?
Yoksa kimse teşkilatı samimi bulmadı mı? Cumhurbaşkanı ağrı ‘ya her gelişi bir bayram havasında geçtiğini biliriz, ama bu gelişi pekte iç açıcı olmadı gibi geldi.

Sorumluları kim ve kimler , aynı gün Muş ‘ta 6. Kongre vardı cumhurbaşkanı ağrı da gördüğü ilginin iki katını görünce iki katı zaman ayırdı Muş’taki kongreye ,ve yüz ifadesi Ağrı’dakinin aksine daha güzel ve sıcaktı…
Neler oluyor ; herkes vekile yükleniyor ama peki teşkilatlar ne yapıyor… Kongre zamanı kahveler tıka basa doluydu; gençlik kolları ne iş yapıyor… kongrede yeterince ateşli genç yoktu bizim gençlik kolları acaba muş gençlik kollarından ders mi alması lazım?

Ve siz teşkilatlar … Ağrı da yeteri kadar çalışma yaptınız mı? Kanaat önderlerine yeterince ulaşabildiniz mi?Cumhurbaşkanı ağrı ‘ya gelişinden memnun ayrıldı mı acaba ,şimdi sizlere soruyoruz siz ne zaman halkın gönlünü almayı düşünüyorsunuz ?
Ağrı ya o kadar hizmet yapılıyor neden düzenli anlatmiyorsunuz..

Salonda sırrı sakık sessizliği!!!
Cumhurbaşkanı sırrı sakık ‘tan bahsederken neden salonda sessizlik oldu yoksa halen salondakilerindemi gönlünü alamadınız….
Ak gençlik hiç yoktu ve düzensiz bir taraftar vardı her ilin gençleriyle salonlar inlerken bizim gençlik kahvede… gençlik kolları koltuk mu işgal ediyor? Neden il teşkilatı bunun önlemini almıyor..

SIZ 2019 OYUNMU SANIYORSUNUZ!!!
Buradan çıkaracağınız bir puan belki Türkiye’nin kaderi olacak kendinize gelin!!!

Reis ve AĞRI bunları hak etmiyor; sahalar bomboş rakipsiz çıkacağınız maçı kaybedersiniz demedi demeyin ..

Astop sanki çok büyük bir başarı elde etmiş gibi gazetelere demeç veriyor… yav yolumuz yok siz izmir e sefer alıyorsunuz, İzmir’e kim gider; tabi ki parası olan ticareti olan İzmir bizim neyimize… yav siz önce zaruri olan işleri yapın.. yol , hastahane, iş sahası ve en önemlisi gençleri kurtarın, gençler olmazsa ne il başkanı olur ne teşkilat olur nede gençlik kollarınız olur… siz sanırım bu gün yeterince öz çekim (selfie) yaptınız inan ki bizim gördüğümüz ve sizin görmediğiniz çok şey var 2019 demek AĞRI’nın 1 puanı demek ..
Hep vekile yüklendi bu millet vekil bir kişi siz ilçeler beldeler ve belediyeler yedeklerle beraber 1500 kişisiniz iyisi hepinizin kötüsü vekilin inanın siz bir olmadığınız için ne vekil ,vekil ne teşkilat ,teşkilat daha siz kendi içinizde barışık değilsiniz ..

“Sahi bir önceki il başkanını ve teşkilatını gören var mı ? bir aralar onun hükmü vardı siz yoktunuz, ne oldu ya sahi tayinimi çıktı yoksa.. hani insan nezaketen bile olsa çağırır; hadi çağırdınız, neden gelmedi acaba? Sizden önce o bu davayı savunuyordu, yoksa “öküz öldü mü?” ortaklık bitimi? Teşkilatı neden yoktu hani reis sevdalısı olanlar ne oldu !! Ya siz ALLAH’a nasıl hesap vereceksiniz.. bari insanları kandırmasaydınız..

Diyeceğim şu ki;
Bir an önce bu koltuklarinizdan kalkın sizi o koltuğa getiren halkın ayaklarına kapanın yoksa; yoksa hepinizin koltukları ikinci el diye tezgahlara verilecek..
Kongreye gelen yaşlılara ve bayanlara yeterince refakat eden yoktu herkes ilgi beklerken il teşkilatları resim ve canlı video yapmakla meşguldü kalan millette ilgisizlikten küstü.. Yani sözün özü ; ” Hesap bilmeyen kasap ne satır bıraktı ne masat”
Umarız il teşkilatı bu küçük KONGRE ‘den büyük ders almıştır…

Cenap ELEM

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir