DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Dünya Ralli Şampiyonası’nda heyecan sürüyor
  • Ana Sayfa » Otomobil
  • 16 Mayıs 2018 - 21:58:41
Dünya Ralli Şampiyonası’nda heyecan sürüyor

‘nda () heyecan sürüyor. Şampiyonanın 6’ncı ayağı Portekiz’in Matosinhos bölgesindeki toprak zeminde 17-20 Mayıs tarihlerinde koşulacak. 20 etaptan oluşacak ‘nde 127 ekip kıyasıya mücadele verecek. Geçtiğimiz sene takımlarda ‘ye ilk Avrupa şampiyonluğunu getiren Castrol Ford Team Türkiye, bu yıl da Dünya Ralli Şampiyonası’nda (WRC) 2 ekiple ülkemizi temsil edecek.

Murat Bostancı – Onur Vatansever ikilisi WRC2 kategorisinde, Buğra Banaz – Burak Erdener ikilisi ise Dünya Gençler Ralli Şampiyonası’nda (JWRC) piste çıkacak.

Avustralya’dan Meksika’ya, İspanya’dan Finlandiya’ya toplamda 13 farklı ülkede organize edilen bu prestijli organizasyonda Türkiye, 8 yıl aradan sonra WRC takvimine eklendi. Uluslararası Otomobil Sporları Federasyonu (FIA) Ralli Komisyonu tarafından yarış takvimine dahil edilen organizasyon 13 – 16 Eylül tarihlerinde ve çevresinde gerçekleştirilecek.

BOSTANCI: EN BÜYÜK ARZUMUZ…

Yaklaşık 20 senedir yurt içi ve yurt dışında büyük başarılara imza attıklarını kaydeden Serdar Bostancı, “İlk yıllarımızda Türkiye Pilotlar, Takımlar, Markalar, , Genç Pilotlar Şampiyonluğu gibi unvanlar kazandıktan sonra 2010’lu yıllarda yurt dışına açıldık. Şampiyonluğu, Doğu ve geçen sene de Avrupa Ralli Takımlar Şampiyonluğunu kazandıktan sonra Türkiye’ye Dünya Ralli Şampiyonası’nın bir ayağının da gelmesi ile birlikte Dünya Ralli Şampiyonası’na soyunmaya karar verdik. Bu uzun vadeli bir plan. Bu sene Dünya Ralli Şampiyonası’na ısınıyoruz. En büyük arzumuz gelecek yıllarda Dünya Ralli Şampiyonası’nda başarılara imza atmak” dedi.

BU HABERİN KAYNAĞI: https://www.sabah.com.tr/otomobil/2018/05/16/dunya-ralli-sampiyonasinda-heyecan-suruyor

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
<![CDATA[Son dakika… 'İşkenceci'ye onay!]]>

... Bu içeriğin Kaynağı: http://www.gazetevatan.com/son-dakika--iskenceci-ye-onay--1166824-dunya/

Kapat