GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Dünya şampiyonu Adem Kılıççı’ya büyük ayıp!
Dünya şampiyonu Adem Kılıççı’ya büyük ayıp!

Avrupa boks şampiyonu “Swordsman” lakaplı ünlü sporcu Adem KILIÇÇI’ya Ağrı milletvekili Cesim Gökçe’den büyük ayıp! Memleketi olan Ağrı iline halkla buluşmak için ziyarete giden Adem KILIÇÇI, yaşadıkları karşısında şok oldu. Avrupa şampiyonluğunda gösterdiği başarıdan dolayı,  dönemin valisi olan Ali Yerlikaya tarafından kendisine hediye edilen TOKİ’deki evi için haciz evrakı gönderildi. üstelik o dönem İl özel […]

Avrupa boks şampiyonu “Swordsman” lakaplı ünlü sporcu Adem KILIÇÇI’ya Ağrı milletvekili Cesim Gökçe’den büyük ayıp!

Memleketi olan Ağrı iline halkla buluşmak için ziyarete giden Adem KILIÇÇI, yaşadıkları karşısında şok oldu. Avrupa şampiyonluğunda gösterdiği başarıdan dolayı,  dönemin valisi olan Ali Yerlikaya tarafından kendisine hediye edilen TOKİ’deki evi için haciz evrakı gönderildi. üstelik o dönem İl özel idare genel sekreteri olan şuan ki Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Dünya şampiyonu olan sporcumuza sahip çıkmadığı ve hediye edilen evi inkar ettiği iddia edildi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bu haksızlığı duyuran ünlü sporcu Kılıççı’ya yetkililerden halen bir cevap gelmediği öğrenildi. Paylaşım üzerine her hangi bir açıklama yapmayan Milletvekili Cesim Gökçe sessizliğini koruyor.  Kılıççı yaptığı paylaşımda; “Yazık! Memleketimin insanına lafım yok. Halk sonsuz sahip çıktı bize ve tüm değerlerine, keşke şehrimizin idarecileri ve yöneticileri de elini vicdanına koyarak sahip çıksa, yıllar önce Avrupa Şampiyonasın da göstermiş olduğum başarı sonucu o zamanın Valisi, şimdi ise Gaziantep Valisi olan Ali YERLİKAYA bana ev sözü vermişti ve sözünü tutup öyle ayrılmıştı Ağrıdan, fakat bazı eksiklikler vardı, tarafıma verilen ev Valilik değil TOKİ den direk benim üzerime sözleşmesi yapılmış ve borçlu olarak ben görünüyordum. fakat vali gittikten sonra gelen yeni Vali ve ozamanın Özel idare başkanı şuan ki milletvekili Cesim GÖKÇE inkar ederek, üstelik Valiye de merak etmeyin sayın Valim ben Avukatlarla konustum bu dava açsa kazanma şansı yok diyerek borcu üstüme yıktılar. Buna itiraz ettim ve 1 yıl sonra değerli bir Avukat abimin de ısrarı üzerine bana yapılan bu haksızlığa hukuksal anlamda hakkımı savunmak için dava açtım. Her şekılde haklı olmama rağmen malesef kanun bizi haksız gördü.Açıklamayı okudum açıklamada aynen soylenmek istenen ifade buydu ; evet size Halkın ve medyanın onunde soz verıldı gazeteler yazdı siz haklısınız ama vali’nin boyle bir yetkisi yoktur o yüzden bu dava reddedilmiştir.madem ben haklıyım siz hakkın temsilcileri olan Adaletimiz nasıl böyle bir yanlış karara imza atarsınız ? üstelik utanmadan bir de ben Ağrı’ya Halk bulusmasına gittiğim esnada evime kendi Avukatlarının Avukat vekalet ücreti adı altında 14 bin tl lik haciz evrağı gönderilmiştir.bazen insan gerçekten anlam veremıyor. Bu ne pişkinlik haklı olduğumu bildiğiniz halde beni bir de mağdur etmek istemişlerdir. gonderılen vekalet ücretini ödedim ama Hakkımı sonuna kadar savunacağım. temyize baş vurumuz yapıldı ve bu kararın bozulması ve hakkın yerini bulması için gerekli adımları attık,umarım Adaletimiz bu yapılan yanlışı ve yanlış kararı düşürür ve hak yerini bulur.sadece anlamadıgım, şehrinin değerlerine sahip çıkmayan mülki amirleri bu Halka nasıl sahip çıkacaklar ? Üstelik şuan bu şahıs Ağrı nın milletvekili,ben bu Vekilin beni ve şehrimi Adaletli bir şekilde temsil edeceğini,adil bir Vekil olacağını düşünmüyorum. bizler yıllarca kanımızla,bterimizle Ülkenizi temsil etmiş sporcularız karşılığı bu olmamalı, Yetkililer umarım gereğini yaparlar ve bu yanlış karar bir an önce düzeltilir.Tek temennim benden sonraki değerlerimizin başına gelmemesi.. İNŞALLAH” diye paylaşımına yer verdi.

HALKTAN CESİM GÖKÇE’YE BÜYÜK TEPKİ

Adem Kılıççı’nın sosyal medya hesabına yorum yapan vatandaşlar vekil Cesim Gökçe’yi yorum yağmuruna tutarak tepki gösterdi.

Adem Kılıççıya ait paylaşım;

 

HABER: FİKRİ DURUL / AĞRI

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir