1 Ebru Şallı: Harun'dan onay almıyorum | NuhTV Son Dakika Haberleri
8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Ebru Şallı: Harun’dan onay almıyorum
  • Ana Sayfa » Magazin
  • 14 Haziran 2018 - 17:20:42
Ebru Şallı: Harun’dan onay almıyorum

14 Haziran 2018 Perşembe – 19:41 | Son Güncelleme : 14 06 2018 – 19:41

Sevgilisi Uğur Akkuş’un eşinden boşanmasıyla aşkına doludizgin devam eden Ebru Şallı, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşan eski manken, özel hayatına dair soruları yanıtladı.

Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş’un eşinden boşanmasıyla ilgili, “Dört yıldır süren bir dava var. Benim çok dışımdaydı. Sonuçta onun da iki çocuğu var, benim de. Uğur Bey’in daha önce de kız arkadaşları vardı. Bu şekilde duyulmadı, benden dolayı bu kadar duyuldu. Sonuçta 4 yıldır ayrı olan bir erkek. Daha önceki ilişkilerinde de bir takım sıkıntılar yaşamışlar ama basına yansımamıştı. Benden dolayı basına yansıdı. Kesinlikle yuva benden dolayı yıkılmadı. Bunu çok içtenlikle söylerim. Benden dolayı olsa neden 3,5 yıl önce dava açılmış olsun? Ayrıca 4-5 yıldır bekar olan bir erkek. Ben sustum. İşime gücüme, çocuklarıma baktım. Evet beraberliğim devam etti. Dava sürecinden dolayı sizlerin karşısına çıkmak istemedik. Ama bundan sonra rahat rahat göreceksiniz” şeklinde konuştu.

 

“ONDAN ONAY ALMIYORUM”

 

Parmağındaki yüzüğü dikkat çeken Şallı’ya düğün soruları yöneltildi. Eski manken, “Yok öyle bir şey, nereden çıkartıyorsunuz? Bilemeyiz ki yarınımız belli değil” ifadelerini kullandı.

 

Uğur Akkuş’la aynı evde yaşamadıklarını belirten Şallı, eski eşi Harun Tan‘ın ilişkisi hakkındaki yorumu sorulunca, “Onun bir yorumu yok. O zaten benim yanımda. Aramız iyi, bir sıkıntı yok. Birlikteyiz sürekli. Çocuklar olunca biliyorsunuz ki. Ben ondan onay almıyorum sonuçta. Tabii insan bir takım şeyleri paylaşır. Öyle bir şey konuşmadık” dedi. (Sözcü)

Bu içeriğin Kaynağı: http://www.gazetevatan.com/ebru-salli-harun-dan-onay-almiyorum-1174893-magazin/

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Şanlıurfa Suruç’taki saldırıya hükümetten ilk açıklama: Milletvekilimiz kardeşini kaybetti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yaptığı açıklama şöyle; "Ben de milletvekilimizi aradım az önce başsağlığı diledim....

Kapat