GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

FETÖ…
FETÖ…

FETÖ…             Bismillahirrahmanirrahim İşin aslı bu ağır vakıaya baktığım zaman İslam ve ümmet düşmanlarının ne kadar sinsi ve tehlikeli olduğunu görüyorum, dehşet bir durum. Malum kapitalist düzenin ana kaynağı para perest toplumlardır. Zira paranın sahibi bu kapitalistler olduğu için, paraya aşırı tamah eden, araçtan ziyade amaç haline getiren insanlar kapitalistlerin oyuncağı (Kölesi) durumundadır. Aşırı ego, […]

FETÖ…

            Bismillahirrahmanirrahim

İşin aslı bu ağır vakıaya baktığım zaman İslam ve ümmet düşmanlarının ne kadar sinsi ve tehlikeli olduğunu görüyorum, dehşet bir durum.

Malum kapitalist düzenin ana kaynağı para perest toplumlardır. Zira paranın sahibi bu kapitalistler olduğu için, paraya aşırı tamah eden, araçtan ziyade amaç haline getiren insanlar kapitalistlerin oyuncağı (Kölesi) durumundadır.

Aşırı ego, dünya nimetlerine gereğinden fazla önem insanları bir oyuncak yapar ve kötü niyetli insanların ilk hedef kitlesi bu tip insanlardır.

Birkaç soru soralım:

  1. Dünyanın 165 ülkesinde okul açmaya, emperyalistler neden izin verdi?
  2. Dinler arası diyalogda ezan dan Muhammederresullullah neden çıkartıldı? Bunun dini içtihaddeki açıklaması nedir?
  3. Faiz, Kur-an Kerim de açık olarak haram iken, faizle işleyen bir bankaya sahip olmak nasıl açıklanabilir?
  4. Müslüman ile yalan kesinlikle bir arada olamayacağı her türlü sabit iken bu insanlar takiyye adı altında istediklerini söylemediler mi?

 

Sanırım bu dört soru bile neyin ne olduğunun açıkça anlaşılmasına yetiyor. Peki, işin birde sonrasına gelelim, korkunç derecede büyüyen etkin bir grup ve tamamı okumuş, yazmış ( Siyaset, bilim, sanat ve spor) camiasından çok ciddi bir kitle. Bir araya geliyor, her türlü güç had safhada ellerinde ve aniden beraber yürüdükleri yol arkadaşlarıyla ayrışıp, kanlı bir darbe yapacak duruma geliyorlar. Tamda bu noktada kafalar karışıyor, ne oldu, Sayın Cumhur Başkanın tabiri ile ne isterseniz veriliyor ama siz darbe yapıyorsunuz.

Cumhuriyetimiz güçlendi, emperyalist güçlere ben eski Türkiye değilim, sizde abarttığınız kadar güçlü değilsiniz deyince, bu emperyalistler başladılar güçlerini göstermeye.

Şöyle ki; bu kanlı darbenin en ağır sonuçlarına bir bakalım:

  1. Ülkemizde son elli yılda yetişen Akademisyenlerin çoğu çöp oldu?
  2. Ekonomik ve kalkınma alanında ki büyümeye ciddi manada ket vuruldu?

 

Kazanımlara bakmak lazım birde; bu ülke insanın gerektiğinde nasıl kenetlendiği çok açık bir şekilde görüldü. Zira tüm renkleriyle ülkemiz insanı tek yumruk olduğunu gösterdi. Bizim insanımız her türlü zorluğa göğüs verir ama Allah’tan (c.c.) başkasına kulluğu, köleliği kabul etmez. Bu hainlerin oyununa gelip ihanete düşen insanlar ki bir çoğu hala olayın vahametinin farkında değil dolaylı olarak emperyalist güçlerin kölesi durumundadırlar.

Çok zor ve acıda olsa günümüz dünyasında ben bağımsızım demek çok kolay bir iş değil zira hala çok ciddi bağımlılıklarımız özellikle teknoloji ve her türlü sanayi alanında var iken. Yakın zamanda toplumsal hafızasına ağır darbe almış ve tarihi silinerek masa başında yazılmış bir tarih dayatılan bu vatan evlatları Allah c.c. yardımıyla bu ağır vakıayı atlatmış veya atlatmaya çalışmaktadır.

Bu vatan evlatları Emparyal güçleri taklit ederek değil, kendi inanç ve kültürüne sarılarak ayakta ve kişilikli durabilir. Zira taklit edenin, taklit ettiği bir asıl suret olduğu için taklit edenin bir kıymeti harbiyesi yoktur.

Selam ve saygılarımla

Bora ERİM

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir