DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Cesim Gökçe’nin Enkazına Yatırım Yapmak İçin Geliyor

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

Ağrı AK Parti Aday Listesi Belli Oldu

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

AK Parti Aday Listesi Belli Oldu, Öğren 2018

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (08 Mayıs 2018)
  • Ana Sayfa » Astroloji
  • 7 Mayıs 2018 - 22:06:41
Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (08 Mayıs 2018)

AY BİZE NELER FISILDIYOR?  

Bugün Ay, Kova burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz, baldır, bacak, ayak bileği ve topuklarımız hassas olacağından, bu organlarımıza yüklenmemeliyiz. Bedenimiz yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Yeni insanlarla tanışmak, sosyal olmak, gezmek ve paylaşmak için harekete geçebiliriz. 

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, cana yakın, entelektüel, yardım etmeyi seven bir kişiliğiniz var. Etrafınızda hep eğlenceli ve sizi seven arkadaşlarınız olsun istiyorsunuz. Göreceğiniz herhangi bir olumsuzluk sizi kolaylıkla etkiliyor. Entelektüel yapınızı kullanırsanız başarıyı elde edeceksiniz. Bu sene, işlerinizi rahat toparlayacaksınız.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Sosyal çevre bağlantılarınızın önem kazanacağı bir gün içindesiniz. Kısa vadeli planlarınızda kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz. Fazla para harcamaya dikkat etmelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Önemli işlerinizde kafanızdaki planların tıkır tıkır işlediğini görebilirsiniz. Düşüncelerinizi insanlara açmanıza gerek yok. İşbirlikleriniz hayatınıza olumlu etki edecek. 

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Kendi hayat görüşünüz, kuracağınız doğru ilişkilerle destekleniyor. İşlerinizden istediğiniz sonuçları alacaksınız. Çevrenizdeki insanlar size yardım etmek için çabalayacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Bugün, iş hayatınızda parasal konuşmalarınız istediğiniz gibi şekillenecek. Önemli sırlarınızı paylaştığınız arkadaşlarınız bazı konuşmalarıyla sizi yarı yolda bırakabilir, dikkat edin!

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Başka insanlarların düşüncelerine önem verecek, onlarla beraber hareket etmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla geçmiş konuları konuşabilir, ondan yardım alabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Günlük iş hayatınızın akışı bugün daha rahat bir atmosferde akabilir. Söz verdiğiniz işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Sevdiklerinizi gözünüzde yüceltmekten kaçının.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız kafanızı rahatlatacak. Dengeye ihtiyacınız var. Farklı insanlardan alacağınız güzel desteklerle bu dengeyi sağlayabilirsiniz.

 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Günlük işlerinizi ev ortamında tamamlamak isteyebilirsiniz. Evinize yapacağınız harcamalar sizi sevindirebilir. Parasal konulardaki sorunlarınızı aşmaya başlıyorsunuz. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

İletişiminizi sağlam tutarsanız işlerinizde istediğiniz sonuçları yakalayabilirsiniz. Özel hayatınızda çok çabuk demoralize olabilirsiniz ama kendinizi toplamanız gerekiyor. 

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

Alacağınız güzel haberler iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakmanızı sağlayacak. Arkadaş ortamlarınızda düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşırken fazla abartmayın. 

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Hayat sizi nereye çekerse oraya yönelmek yerine bu aralar işlerinizle paralel yürüyen konulara el atmalısınız. Girişimleriniz konusunda acele etmeyin, doğru zamana az kaldı. 

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

İşlerinizin maddi tarafını zorlanmadan halledeceğiniz bir gün olabilir. Üzerinize gelen konulardan sıyrılmak için büyük olayları görmeniz ve fark etmeniz gerekiyor. 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN


Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.haberturk.com/hande-kazanova-dan-gunluk-burc-yorumlari-08-mayis-2018-1953903

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Trump’tan Putin’e tebrik | GAZETE VATAN

ABD Başkanı Donald Trump, resmi olarak bir kez daha Rusya Devlet Başkanı olan Vladimir Putin’i arayarak tebrik etti. Beyaz Saray’dan...

Kapat