Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (11 Haziran 2018)
  • Ana Sayfa » Astroloji
  • 11 Haziran 2018 - 00:37:39
Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (11 Haziran 2018)

HAFTAYA BAKIŞ

Bugün gücümüzü ortaya koymakta zorlanabiliriz. Yarın Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Duygusallık ön plana çıkabilir. Çarşamba günü Venüs, Aslan burcuna geçecek. İkizler’de bir yeniay oluşacak. Değişken ve yenilikleri merak eden yapımızla hareket edebiliriz. Bayramın 2. ve 3. günü ilişkilerimize dikkat etmeye çalışalım.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Bayram öncesi yakın çevrenizle beraber hızlandıracağınız işlerinizde gücünüzü istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Destekleri fark etmelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Bugün, maddi konulardaki işlerinizi tamamlamalısınız. Üzerinizde hissettiğiniz baskıyla istediğiniz sonuçları elde etmekte zorlanabilirsiniz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Bu hafta başı olaylara hızla adapte olamayabilirsiniz. Hisleriniz önemli olaylarda size yol göstermeli ama bu gücü ortaya koymanız kolay olmayacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız programlar önem kazanacak. Özel ilişkilerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşmanız zaman alabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Sosyalliğinizin arttığı bu dönemde günlük işlerinizde istediğiniz sonuçları almak kolay olmayabilir. Kendi gücünüzü ortaya koymakta zorlanabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

 

Önemli işlerinizin detaylarını birkaç gün içinde tamamlamaya bakmalısınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiden görmek istediğiniz desteği alamayabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Ailenizdeki güçlü insanlardan geleceğinize yönelik adımlarınızda destek görmek kolay olmayabilir. Kendi gücünüzü yapılandırmanız gerekiyor.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Özel ilişkileriniz ve ortaklaşa atılacak her adım için bu hafta sizi destekleyecek. Ortak parasal işlerinizde çözüme ulaşmak isteyeceksiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU                 

Günlük hayatınızın koşturmaları ön plana çıkabilir. Bugün, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kendi gücünüzü ortaya koyamayabilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Gücünüzü iş hayatınıza aktarmakla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmalı, eğlenceli olaylara yönelerek stres atmalısınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Özel hayatınızdaki insanlardan destek almak isteyebilirsiniz. Kafanızda işle ilgili bir sürü plan var ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Sosyal ortamlardaki becerinizi ailevi konularda ortaya koymanız kolay olmayabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz yol gösterici olabilir.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN


Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.haberturk.com/hande-kazanova-dan-gunluk-burc-yorumlari-11-haziran-2018-2010049

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Dha Yurt Bülteni – 19

Arıza nedeniyle emniyet şeridindeki otobüse TIR çarptı: 2 ölü, 10 yaralıBURSA'da arıza yapan yolcu otobüsünü emniyet şeridine park ettikten sonra...

Kapat