Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (14 Haziran 2018)
  • Ana Sayfa » Astroloji
  • 13 Haziran 2018 - 23:35:41
Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (14 Haziran 2018)

AY BİZE NELER FISILDIYOR?

Bugün ve yarın Ay, Yengeç burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Özellikle şeker hastaları bu 2 güne çok dikkat etmeliler. Duygusal olarak ailemizle ve sevdiklerimizle vakit geçirmek isteyebiliriz. Yemeye, içmeye olan düşkünlüğümüz artabilir.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Bugün daha çok ailevi konulara yönebilirsiniz. Aile büyüklerinizle yapacağınız konuşmalar duygusal olarak sizi aşağıya çekebilir. Bazı sorumluluklarınız sizi zorlayabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Sabah, önemli işlerden uzak durun. Sonrasında mantığınızı ve duygularınızı destekleyecek kararlar alabilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınız çabuk havlu atmanıza neden olabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Parasal konularda kafanızda çözüme ulaşmış olabilirsiniz ama planlarınızın istediğiniz gibi işlemediğini görebilirsiniz. Gün içinde yakın çevrenizle paylaşım içinde olmalısınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Hayatınızla ilgili almanız gereken kararlarda karşı taraftan etkileniyorsunuz. Bir karar verdikten sonra değiştirmeyin. Kendi gücünüzü ortaya koymanıza az zaman kaldı.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Yeni oluşumlar hoşunuza gitse bile, hayatınıza hangi anlamda yarayacağını kestirebilmiş değilsiniz. Bugün, sorumluluklarla baş etmek duygusal açıdan kolay olmayacak.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

 

Sosyal çevrenizdeki insanlarla organizasyonlar içine girebilirsiniz. Önemli sorumluluklar duygusal anlamda sizi zorlayabilir. Bugün, içinizden geldiği gibi hayatı yaşayın.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Göz önünde olacağınız ortamlarda önemli konuşmalar oluşabilir. Sosyal çevrenizdeki insanlardan faydalanmanız gerekiyor. Yeni fikirlerinizi devreye sokmaktan çekinmeyin.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Uzak yerlerden alacağınız haberler sizi sıkıştırabilir. Öncelikle kendi işinize yarayacak olanı seçmeli ve önceliklerinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. O zaman rahatlayacaksınız

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU                 

Bugün, ortak parasal işleriniz üzerine kafa patlatabilirsiniz. Ortaya çıkacak birden çok masraf olabilir. Seyahatler sizi heyecanlandıracak. Sorunlarınızı kafanıza çok takmayın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Sevdiğiniz insanla beraber planlar yapmak istiyorsunuz. Fikir anlaşmazlıklarınızı idare etmelisiniz. Maddi konularda alacağınız önemli haberler sizi çok rahatlatacak.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Yapılması gereken günlük işlerinizde mantığınızın ve duygularınızın dengede olduğunu görebilirsiniz. Elde olmayarak ortaya çıkacak bazı sorumluluklar moralinizi bozmamalı.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Sosyal çevrenizdeki oluşumlar sizi aşağıya çekebilir. Yakın çevrenizle beraber çalışmayı ve önemli işleri yoluna sokmayı seveceksiniz. Bu bayram keyfinize odaklanın.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN


Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.haberturk.com/hande-kazanova-dan-gunluk-burc-yorumlari-14-haziran-2018-2015275

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
NASA dünyaya duyurdu: Bağlantı kesildi

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesinin (NASA) Mars keşif aracı Opportunity ile irtibatın kesildiği bildirildi.  NASA'dan yapılan açıklamada, uçuş kontrolörlerinin, devasa toz...

Kapat