8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (19 Haziran 2018)
  • Ana Sayfa » Astroloji
  • 18 Haziran 2018 - 23:07:40
Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (19 Haziran 2018)

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

BUgÜn oluşan Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla kendimizi şanslı hissedebiliriz. Karşımıza fırsatlar çıkabilir. Özellikle iletişime dayalı işlerimizde ve eğitimsel konularda şanslara sahip olacağız. Diğer yandan bugün neptün gerilemeye başlıyor. 5 ay boyunca gerileyecek olan neptün, sezgiselliğimizi artırabilir. Bazı konuların arka tarafında dönen olaylarla karşılaşabiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Yaşadığınız olaylarla derin duygusal bağlantılar sağlayacağınız, sezgiselliğinizi kendiniz için kullanacağınız bir döneme gireceksiniz. Yaratıcılığınız artabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Bugün, doğru iletişimle ortaklı işlerinizde veya özel hayatınızda güzel fırsatlara sahip olabilirsiniz. Enerjinizi toplum önünde kullanmak işinize yaramayabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU    

Kariyer ve iş hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Bugün kariyerinizde maddi anlamda güzel gelişmeler yaşanabilir. Algınızı yakın çevrenize yoğunlaştırın. 

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Bir işinizde ertelenmeler ve sıkıntılar oluşursa, verdiğiniz tavizleri fark edin. Özel hayatınızda planlarınızı uygulayacak çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU        

Ortaklaşa parasal alanlarınızda engeller oluşabilir. Aile hayatınızla veya yurtdışıyla bağlantılı emlak yatırımlarınız varsa karşınıza istediğiniz seçenekler çıkabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Özel ilişkilerinizde olayları gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Sosyal çevrenizin size açacağı yeni oluşumlar hayatınızı renklendirecek.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU       

Sağlığınızda zorlanmalar oluşursa sezgilerinize kulak verin. Bugün kariyerinizde bir fırsat karşınıza gelebilir. Kazançlarınızı artırabilir, şanslı hissedebilirsiniz. 

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU          

Kreatif alanlarda bazı konuları gözden geçireceksiniz. Önemli iş fırsatları sizi mutlu edecek. Kariyerinize, ailevi konulardan daha fazla önem vermelisiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Evinizdeki bazı olayları irdeleyeceksiniz. Parasal alanda eşinizin karşısına gelecek bir fırsat sizi de çok mutlu edebilir. Maddi konularda şanslı olacaksınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Bugün, özel ilişkilerinizde veya ortaklaşa işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. İş konularında parasal olarak şansınız yüksek seyredecek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

Bazı işlerinizde durağanlıklar oluşabilir ama iş alanlarınızda alacağınız güzel haberler size kendinizi çok mutlu hissettirecek. Önemli bir iş teklifi alabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU               

Hızlı giden konularda yavaşlamalar oluşabilir. Olayları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak. Özel hayatınızda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 

Hande Kazanova / HT MAGAZİN


Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.haberturk.com/hande-kazanova-dan-gunluk-burc-yorumlari-19-haziran-2018-2020942

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Trump kameraların karşısına geçti, imzayı attı! ABD ‘Uzay Kuvvetleri’ kuracak

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'da yapılan Ulusal Uzay Konseyi toplantısında Amerikan ordusunun yeni yapılanmasına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. ABD'nin sadece yeryüzünde...

Kapat