8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (19 Mayıs 2018)
  • Ana Sayfa » Astroloji
  • 18 Mayıs 2018 - 22:44:55
Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (19 Mayıs 2018)

BAŞINIZA NELER GELECEK?

BUGÜN itibarıyla Venüs, Yengeç burcuna geçiyor. İlişkilerimizde anaç, sıcak, empatik ve düşünceli tavırlar öne geçebilir. Etrafımızdaki insanları, onların koşullarını ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu anlayabiliriz. Öte yandan, duygusal anlamda güvende olma ihtiyacımızın arttığını görebiliriz.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU           

Aile ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Vaktinizin çoğunu evinizde harcayabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Boya, badana, tadilat ve tamirat işlemleri için uygun bir dönemdesiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Yakın çevrenizle olan bağlarınız güçleniyor. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilişim, teknoloji, lojistik ve kısa vadeli yolculuklara dayalı işlerinizde güzel şanslarınız olacak.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU                

Önümüzdeki 3 haftalık döngüde kuracağınız ilişkiler size iyi gelecek. Para kazanma beceriniz artarken, ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalarınız da hızlanabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Görüntünüzü değiştirmek isteyebilir, yapacağınız ufak tefek değişikliklerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Kendinizi ve yapacaklarınızı önemseyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU              

İşlerinizi biraz yavaşlatacağınız bir 3 haftaya gireceksiniz. Yalnızlığı seveceğiniz bu döngüde yazı yazmaktan ve kendinizi yazarak göstermekten mutlu olabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Arkadaşlıklarınızda güzel ilişkiler başlıyor. Yeni insanlar size şans getirebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızın sorunlarına ve işlerine, anaç ve sevecen yaklaşımlar gösterebilirsiniz. 

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU      

Kuracağınız ilişkiler sizi işinizde ileriye taşıyacak. Duruşunuzla insanların kalbini kazanacaksınız. Bu dönemde patronlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Farklı kültürlerle olan bağlarınız kuvvetlenebilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Seyahatleriniz, yurtdışı ve medya bağlantılı işleriniz giderek hızlanıyor. 

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU            

Ortak parasal işlerinizde arkadaşlarınıza yardım etmek önem kazanıyor. Tutumlu yönlerinizi devreye sokabilirsiniz. Borçlarınızı kapatmak için uygun bir dönemdesiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU         

Sevginizi hayatınızdaki insana yönelteceksiniz. Anlayışlı yönlerinizle sorunlarınızı kolay aşabilirsiniz. İşbirlikleri ve yeni sözleşmeler yapmak için harika bir dönemdesiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU             

Sevginizi iş ortamlarınıza kaydıracaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu dönemde yemeye-içmeye düşkünlüğünüz artabilir, dikkatli olmalısınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU     

3 hafta boyunca çocuğunuza ve eğlenceli olaylara ilginiz artabilir. Sevmekten ve sevilmekten mutluluk duyacağınız bu dönemde karşınıza çıkacak olan aşklar sizi besleyecek.

Hande Kazanova / HT MAGAZİN


Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.haberturk.com/hande-kazanova-dan-gunluk-burc-yorumlari-19-mayis-2018-1974012

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Husiler hastaların ilaçlarına da el koyuyor

Sağlık kaynaklarından alınan bilgiye göre Husiler,  böbrek yetmezliği  nedeniyle tedaviye ihtiyaç duyan hastalar için gönderilen ilaçlara aylar önce İbb  kentinde...

Kapat