GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

İKTİDARIN İTİCİ GÜCÜ MUHALEFFETTİR
İKTİDARIN İTİCİ GÜCÜ MUHALEFFETTİR

Her devlette iktidarın gerekliliği kadar muhalefette şarttır, malum günümüz siyasetin iktidarı tamamıyla benim yaptığım doğru en doğrusunu ben yaparım. Muhalefeti ise en iyi işe bile bu doğru değil yaklaşımıyla yaklaşıp bir birini karalama üzerine kurulmuş bir zihniyete sahiptir ve maalesef iki kutbunda sempatizanları aynı zihniyet ile hareket etmektedir. Bu durum halkın kafa karışıklığına sebebiyet verdiği […]

Her devlette iktidarın gerekliliği kadar muhalefette şarttır, malum günümüz siyasetin iktidarı tamamıyla benim yaptığım doğru en doğrusunu ben yaparım. Muhalefeti ise en iyi işe bile bu doğru değil yaklaşımıyla yaklaşıp bir birini karalama üzerine kurulmuş bir zihniyete sahiptir ve maalesef iki kutbunda sempatizanları aynı zihniyet ile hareket etmektedir. Bu durum halkın kafa karışıklığına sebebiyet verdiği için iktidar ve muhalefet iyice kutuplaşmakta ve halkın vede vatanın çıkarları tam olarak sağlanamamakta yapılan işlerin pozitiften çok negatif etki göstermesine sebep vermektedir.

            Biz ilk günden beri yazdığımız ve yazacağımız her satırda öncelik olarak vatanımız ve vatandaşımızın çıkarlarını gözeterek, kim olursa olsun bireylerin değirmenine su taşımayacağımızı belirttik ve bu doğrultuda yazmaya devam ettik ve edeceğiz.

            Malum Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize gelmesi ve burada yaptığı açıklamalar sıcaklığını korumakta ve kamuoyunun gündeminde ki ilk yerini korumakta ve sıcağı sıcağına yazdığımız değerlendirme bazı iyi niyet yoksunu kişiler tarafınca sadece birilerine şirin görünmek için çarpıtılmak istendiğini üzülerek gördüm. Kimse ile laf düellosuna girmek değil amacımız lakin bazı konuların iyice açıklanması lazım. Değerli arkadaşlar bu memlekete kim doğru bir çivi çakarsa ki bırakın çiviyi çakmayı bu doğru çiviyi çakmaya niyeti dahi olsa biz o kişi veya kişilere elimizden gelen yardımı ziyadesi ile yapar ve hatta hizmet karı oluruz, bizim eleştirdiğimiz nokta yapılacak işin en doğru şekilde yapılması ve halka en doğru şekilde yansıması için gerekeli yapıcı eleştiriyi yapmak zira bu memleket tabiri caiz ise her türlü hizmete muhtaç durumdadır. Memleketimiz hizmet bakımından neredeyse bakir bölgedir, çarpık yapılanma, sosyal ve kültürel anlamda ki eksiklikler saymakla bitmez zira sosyal etkinlikler bir kafede dedi kodu etmekten öteye gitmemektedir. Şehrimiz deki sorunları ve çözümleri için gösterdiğimiz çabayı, iletişime geçtiğimiz insanları ve bu iletişim sonucunda neler yaşandığını her gün yeni yazılarımızla kaleme almaya devam edeceğiz ve ak koyun ile kara koyunun ayrıştığını hep birlikte müşahede edeceğiz inşaellah.

            Biz bu şehrin çocukları her türlü zorluğa rağmen bu şehrin sevdalısıyız hakkı ve hakikati savunmaya devam edeceğiz. Kişisel gelişimin maddi veya manevi yönden fark etmez, kişileri mutlu etmeyeceğini görmüş ve toplumsal gelişimin, adil ve huzur dolu toplum için şart olduğuna inanmışız ve bu doğrultuda mücadelemize inşaellah son nefesimize kadar devam edeceğiz.

            Şehrimize tıp fakültesi ve hatta mühendislik bölümlerinin açılması tabi ki büyük bir mutluluk ve önem taşımaktadır bunun aksini söylemek ihanet ile eş değerdir. Bizim altını çizerek vurguladığımız konu bu önemli olayın en sağlıklı ve doğru şekilde yapılması için gerekli alt yapının oluşturulması için önem arz eden konuların gözden kaçmasını engellemektir.

            Yarın ki yazımızda görüşmek dileğiyle gününüz ve gönlünüz aydınlık olsun.

Selam ve saygılarımla

Bora ERİM

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir