Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

AĞRI’DA SON DURUM 2-2 AMA!!!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

İş-Kur kapsamında belediyeye alınan işçiler başkanın tarlasında çalıştırıldı!

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

Bu kez sıvadın Taner! – Cenap Elem Yazdı

ileri Bakan Sleyman Soylu: Bir tane uyuturucu satcs brakmayacaz – Son Dakika Politika Haberleri
  • Ana Sayfa » Siyaset
  • 14 Haziran 2018 - 08:52:41
ileri Bakan Sleyman Soylu: Bir tane uyuturucu satcs brakmayacaz – Son Dakika Politika Haberleri

çileri Bakan Süleyman Soylu, “Terörün nasl belini krdk, uyuturucunun da belini ayn ekilde krp, bir tane uyuturucu satcs brakmayacaz ve çocuklarmza musallat olan bu uyuturucu satclarn silip süpüreceiz.” dedi.

Soylu, seçim çalmalar kapsamnda Gaziosmanpaa’da sokak iftarna katld.

Burada vatandalara hitap eden Soylu, Cumhurbakan Recep Tayyip Erdoan’n selamn getirdiini belirtti.

Bakan Soylu, birlik olmalarnn birilerini rahatsz ettiini anlatarak, öyle devam etti:

“Irkçlk Avrupa’da alm ban gitmi. Onlar sadece para, pul hesab yapyorlar ama biz para, pul hesab deil, bizim dinimiz, inancmz her insann bir alem olduunu bize öretti ve biz ondan amyoruz. 24 Haziran’da önemli bir seçim var. Geçmite çok zorluk çekti, bu millet. Gece saat 12’de Okmeydan Hastanesi’nin önünde durup, sabaha kadar doktoru bekleyip, sabahleyin doktorun yüzünü 5 dakika görmek için bu millet ne zdraplar çekti. Türk Hava Yollar’ndan bilet almak için torpil tutulurdu, bir doktorun yüzünü görmek için torpil tutulurdu. imdi biz dan tepesindeki hamile kadn, ambulans helikopterlerle alyor ve hastaneye yetitiriyoruz, yeni Türkiye bu.”

Uyuturucuyla mücadelede çok önemli baarlar elde ettiklerine dikkati çeken Soylu, ayn zamanda terör örgütleriyle de etkili mücadele ettiklerini vurgulad.

Soylu, çocuklara dahi musallat olan uyuturucu ile mücadeleyi yarm brakmayacaklarn dile getirerek, “Ylbandan bugüne kadar 9 bin 500 uyuturucu satcsn kodese gönderdik. Geçen senenin iki kat kadar eroin, sentetik uyuturucu yakalyoruz. Anneler, babalar özellikle bilsinler, bu uyuturucuya kar büyük mücadele açtk. Terörün nasl belini krdk, uyuturucunun da belini ayn ekilde krp, bir tane uyuturucu satcs brakmayacaz ve çocuklarmza musallat olan bu uyuturucu satclarn silip süpüreceiz.” deerlendirmesinde bulundu.

“Atatürk Havaliman gezicilere kapak olsun”

Gezi park odakl olaylara da deinen Bakan Soylu, “Hani bu geziciler iki aaç için ayaa kalktlar ya, kyameti kopardlar. Tayyip Erdoan, Atatürk Havaliman’n imdi dünyann en büyük yeil alanlarndan biri haline getiriyor, Millet Bahçesi. Bir tane geziciden, ‘Bu adamdan Allah raz olsun, bak aaçlar dikiyor.’ diye bir ey duydunuz mu? Ben de diyorum ki ‘Atatürk Havaliman gezicilere kapak olsun.’ Onlar bu dilden anlarlar.” diye konutu.

Dou ve Güneydou’da teröre kar yürütülen operasyonlarn baarl geçtiini ifade eden Soylu, bölgenin tekrar huzura kavutuunu söyledi.

Soylu, HDP’nin cumhurbakan aday Selahattin Demirta’a da tepki göstererek, “Selahattin Demirta talimat verdi, her yere. ‘Yakn, ykn ortal’ dedi. Yasin Börü’yü en üst kattan aa atp öldürdüler. 80’in üzerinde milletvekili aldlar, mardlar ve o güçle istediklerini yapacaklarn zannettiler. 24 Haziran’da sadece kazanmak yetmez, 24 Haziran’da güçlü kazanmalyz, iimizi yarm brakamayz.” dedi.

“Daire dourdu”

Bakan Soylu, CHP Genel Bakan Kemal Klçdarolu’nun tazminat ödemeye mahkum edilmesiyle ilgili, “imdi bana hakaret etmi, bana hakaret edeceine benim söylediklerime cevap ver. Siz hiç bir evin dourduunu gördünüz mü? Nasreddin Hoca’nn kazan dourur da ev dourur mu? Hani bunun Ataehir’de bir dairesi vard ya, dedi ki,’1+1 75 metrekare bir daire.’ Daire çkt 175 metrekare 3+1. Daire dourdu. Bu memleketi yönetmek ciddi bir i ister, ciddiyet ister.” ifadelerini kulland.

Konumasnn ardndan, kendisine sevgi gösterisinde bulunanlarla sohbet eden Soylu, vatandalarla hatra fotoraf çektirdi.

Bu içeriğin Kaynağı: http://www.star.com.tr/politika/icisleri-bakani-suleyman-soylu-bir-tane-uyusturucu-saticisi-birakmayacagiz-haber-1353855/

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Filistin Dışişleri Bakanı’ndan açıklama | GAZETE VATAN

14 Haziran 2018 Perşembe - 11:05 | Son Güncelleme : 14 06 2018 - 11:05 Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki,...

Kapat