GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Medyanın geleceği için Eğitim Kampı
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 18 Eylül 2018 - 21:20:37
Medyanın geleceği için Eğitim Kampı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın onursal başkanlığını yaptığı, Kudüs-2018 İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Gençlik Başkenti Uluslararası Programı kapsamında İİT Gençlik Forumunca ağırlıklı olarak Filistinli gençler için düzenlenen eğitim kampı, Gençlik ve Spor Bakanlığının 19 Mayıs Gençlik Kampı’nda gerçekleştiriliyor. 70 ÖĞRENCİ KATILIYOR Kampa Filistinli ve Türk öğrencilerin yanı sıra Somali, Malezya, Irak, Lübnan, Endonezya, Hindistan, Bangladeş, Arnavutluk, […]

Cumhurbaşkanı ‘ın onursal başkanlığını yaptığı, Kudüs-2018 İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Gençlik Başkenti Uluslararası Programı kapsamında İİT nca ağırlıklı olarak Filistinli gençler için düzenlenen , Gençlik ve nın 19 Mayıs Gençlik Kampı’nda gerçekleştiriliyor.

70 ÖĞRENCİ KATILIYOR

Kampa Filistinli ve Türk öğrencilerin yanı sıra Somali, Malezya, Irak, Lübnan, Endonezya, Hindistan, Bangladeş, Arnavutluk, Afganistan, Nijerya ve Azerbaycan’dan 70 öğrenci katılıyor.

AA Haber Akademisi Koordinatör Yardımcısı Hayri Çetinkuş, programın açılışında yaptığı konuşmada ‘nın tarihçesini anlattı ve tanıtımını yaptı.

AA İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan “Medya’da Algı Yönetimi”, Bölge Müdürü İsa Sansar ile Başmuhabir Vekili Dilek Sezen de “Haber Yazılım Teknikleri” konusunda öğrencilere ders verdi.

UYGULAMALI EĞİTİM VERİLİYOR

Samsun’da 6 gün sürecek eğitim kampına İslam dünyasından katılan öğrencilere medyada bilgi çarpıtılması, haber yazma teknikleri, dijital ve sosyal medya konularında uygulamalı eğitim verilecek.

Eğitim kampında Kudüs-2018 İİT Gençlik Başkenti programı kapsamında yürütülen diğer programlar hakkında da bilgi verilerek, Müslüman coğrafyalarda yaşayan gençlerin sorunları ve çözüm yolları ile ilgili istişare toplantıları da gerçekleştirilecek.


  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir