GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Microsoft Türkiye TEKNOFEST’e katılıyor! | GAZETE VATAN
  • Ana Sayfa » Teknoloji
  • 19 Eylül 2018 - 09:36:38
Microsoft Türkiye TEKNOFEST’e katılıyor! | GAZETE VATAN

19 Eylül 2018 Çarşamba – 12:29 | Son Güncelleme : 19 09 2018 – 12:29 Microsoft Türkiye, 20-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirilecek TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde teknoloji meraklılarıyla buluşacak. Havacılık, uzay ve teknoloji konularında farkındalık yaratmak ve bu alanda çalışan gençleri destekleyip geleceğin teknolojileri üzerinde araştırma yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan TEKNOFEST, […]

19 Eylül 2018 Çarşamba – 12:29 | Son Güncelleme : 19 09 2018 – 12:29

Microsoft Türkiye, 20-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirilecek TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde teknoloji meraklılarıyla buluşacak.

Havacılık, uzay ve teknoloji konularında farkındalık yaratmak ve bu alanda çalışan gençleri destekleyip geleceğin teknolojileri üzerinde araştırma yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan TEKNOFEST, Microsoft Türkiye çadırına da ev sahipliği yapacak. 20-23 Eylül tarihlerinde İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirilecek festivalde Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunan Microsoft, ürün ve çözümlerinin yanında workshop’lar ve sürpriz hediyelerle teknoloji tutkunlarıyla bir araya gelecek.

 

Microsoft Cloud Society geleceğin bulut bilişim uzmanlarını yetiştiriyor

 

Microsoft Türkiye çadırına gelen ziyaretçiler eğlenceli yöntemlerle, yarışmalarla ve ödüllerle bulut teknolojileri hakkında en güncel bilgileri sağlayan ve bu sayede kariyer yolculuğunda yetkinliklerini artırmak isteyenlere önemli fırsatlar sunan Microsoft Cloud Society platformu hakkında detaylı bilgi edinebilecek. İsteyen herkesi bulut bilişim uzmanı olmaya davet eden Microsoft Cloud Society, alınan eğitimlerin sonunda profesyonel kariyer yönetimine katkı sağlayacak Microsoft sertifikası sahibi olma imkanı veriyor.

 

Yeni nesil Windows cihazlarının tanıtılacağı festivalde, Microsoft Türkiye’nin iş ortaklarından Artiwise, Developtica ve VR-Masters ise Hololens ve yapay zeka çözümlerini sergileyecek.

 

Kodlamanın en eğlenceli hali: Minecraft

 

Microsoft Türkiye standı festival boyunca workshop’lara da ev sahipliği yapacak. Milyonlarca kişinin severek oynadığı ve eğitim kurumlarının da kullanımına sunulan Minecraft Eğitim Sürümü ile ziyaretçiler kendi oyunlarını kodlayacaklar. Ayrıca 4 gün boyunca Office 365 workshop’larında katılımcılar, Office 365’in yeni üretkenlik özelliklerini deneyimleyecekler.

 

Oyun tutkunları ise dünyanın en güçlü konsolu Xbox One X ve 4K desteği sunan Forza Motorsport 7 gibi en yeni oyunlarla eğlence dolu anlar yaşayacak.KAYNAK by [author_name]

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir