8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Milletvekili Ak Partiye çektiği operasyonu paylaşımıyla tescilledi!
Milletvekili Ak Partiye çektiği operasyonu paylaşımıyla tescilledi!

Ağrı Milletvekili cesim gökçe inşaat halinde olan ve sadece yüzde 40’ı biten Ağrı devlet hastanesinin açılışını 30.04.2018 tarihinde yaptı. Binası bitmeyen doktoru olmayan hatta boyası bile yapılmayan Ağrı devlet hastanesinin bir bölümü olan diyaliz ünitesi açılışı, Ağrı Milletvekili cesim gökçe tarafından yapıldı. yapılan bu açılışta Vekil Gökçe’ye halk çığ gibi tepki gösterirken, Halk bu açılışların ‘AK […]

Ağrı Milletvekili cesim gökçe inşaat halinde olan ve sadece yüzde 40’ı biten Ağrı devlet hastanesinin açılışını 30.04.2018 tarihinde yaptı.

Binası bitmeyen doktoru olmayan hatta boyası bile yapılmayan Ağrı devlet hastanesinin bir bölümü olan diyaliz ünitesi açılışı, Ağrı Milletvekili cesim gökçe tarafından yapıldı. yapılan bu açılışta Vekil Gökçe’ye halk çığ gibi tepki gösterirken, Halk bu açılışların ‘AK Parti’ye bu süreçte ters operasyon yapıldığını sosyal medya hesaplarından yazarak dile getirdi.

 

HALK; BİTMEYEN HASTANENİN SORUMLUSU VEKİL CESİM GÖKÇE 

Neredeyse ilin tamamı bu duruma çok tepkili AK Partinin imkanlarını vekilin değerlendiremediğini, sadece İŞ-KUR’a akraba ve yandaşlarını yerleştirdiğini söyleyen vatandaşlar, Ağrının tek milletvekili olan ve ayağına kimse dolaşmayan cesim gökçe için Ağrı’yı 20 yıl geri götürdüğünü, ulaşım yollarının kötü olduğunu ancak kendisinin Televizyon kanallarına Horasan-Erzurum yollarını övdüğünü, trafik canavarlarını uyuttuklarını anlattığını, söyleyerek erken seçimin gelmesiyle de Ağrıda bayram havası yaşandığını dile getirdi.

 

VEKİL TWITTER PAYLAŞIMIYLA TERS OPERASYONU TESCİLLEDİ

Gökçe, Gazetecilere “Diyaliz Ünitesi taşıma işlemi bitti. Aşama aşama taşıma işlemi gerçekleşecektir.” diye demeç verdi. Ancak yaptığı twitter paylaşımında ise “HASTANEMİZİN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ AÇILIŞINI YAPTIK” yazınca AK Partili seçmenler Vekilin bitmeyen hastanenin açılışını yaparak tepki topladığını seçim zamanı yapılmayacak bir siyasi atak olduğunu ve bu açılışın bu süreçte AK Parti’ye ters operasyon yapıldığını söyleyerek;

 

Kendi ilinden “bihaber” olan Vekil Gökçe, daha ne açtığını bile bilmiyor, seçmenlerin aklıyla dalga geçildiğini, “11 yılda diyaliz ünitesi bitti, bir 50 yılda da diğer üniteler biter” diye tepki gösteren Ağrılı seçmenler sosyal medya hesaplarından bu durumu dile getirdiler.

 

CESİM GÖKÇENİN “YOĞUN BAKIM AÇILIŞI” PAYLAŞIMI

 

GAZETECİLERE VERDİĞİ DEMEÇ VE YAPILAN HABERLER

 

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir