8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Olaylı Derbi İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! – Spor
  • Ana Sayfa » Spor
  • 20 Nisan 2018 - 22:27:53
Olaylı Derbi İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! – Spor

Kadıköy Ülker Stadyumu’nda dün oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, 8 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilirken, “Soruşturmaya konu örgütsel […]

Kadıköy Ülker Stadyumu’nda dün oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, 8 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilirken, “Soruşturmaya konu örgütsel yapı bünyesinde eylemde bulunduğu tespit edilen diğer şüphelilerin yakalanmaları yönünde çalışmalara devam edildiği” kaydedildi.

Tribünden fırlattığı çakmak ile Şenol Güneş’in yaralanmasına sebep olan S.D. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Savcılık, olayın planlı bir organizasyon dahilinde gerçekleştiği şüphesiyle soruşturmayı derinleştirdi. Soruşturmanın derinleştirilmesiyle gözaltına alınan kişi sayısı 8’e yükseldi.

‘AZMETTİRİCİ’ ŞÜPHESİ

Olaylara karışanların kimliklerinin tespit edilmesine ve yakalanmasına yönelik çalışmalarının devam ettiği bilgisine ulaşıldı. Teknik direktör Şenol Güneş’in yaralanmasından sonra olayların farklı tribünlerde de meydana geldiğini tespit eden savcılık, bu duruma neden olan azmettiricilerin olup olmadığına yönelik de araştırma yapıyor.

TÜM GÖRÜNTÜLER İZLENECEK

Savcılık, derbinin birinci dakikasından maçın tatil edildiği ana kadar tüm kamera ve canlı yayın görüntüleri inceleyerek, maç sırasındaki olayların ortaya çıkarılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan haklarında idari soruşturma başlatılan 15’i Beşiktaşlı, 17’si Fenerbahçeli 32 taraftar ise serbest bırakılmıştı.BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.turkiyehaberajansi.com/olayli-derbi-ile-ilgili-son-dakika-gelismesi/112698/

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir