Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Ağrı’da Hdp’nin oyunlarını alt-üst etti!

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

AK Parti’de Milletvekili Mülakat Komisyonları Belli Oldu

AK Parti’de Milletvekili Mülakat Komisyonları Belli Oldu

AĞRI’DA TEMAYÜL

AĞRI’DA TEMAYÜL

ASTOP Başkanlar Kurulu Olağanüstü Toplandı

ASTOP Başkanlar Kurulu Olağanüstü Toplandı

Olaylı Derbi İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! – Spor
  • Ana Sayfa » Spor
  • 20 Nisan 2018 - 22:27:53
Olaylı Derbi İle İlgili Son Dakika Gelişmesi! – Spor

Kadıköy Ülker Stadyumu’nda dün oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in yaralanması ve maçın tatil edilmesiyle sonuçlanan olaylarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, 8 şüphelinin gözaltına alındığı belirtilirken, “Soruşturmaya konu örgütsel yapı bünyesinde eylemde bulunduğu tespit edilen diğer şüphelilerin yakalanmaları yönünde çalışmalara devam edildiği” kaydedildi.

Tribünden fırlattığı çakmak ile Şenol Güneş’in yaralanmasına sebep olan S.D. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Savcılık, olayın planlı bir organizasyon dahilinde gerçekleştiği şüphesiyle soruşturmayı derinleştirdi. Soruşturmanın derinleştirilmesiyle gözaltına alınan kişi sayısı 8’e yükseldi.

‘AZMETTİRİCİ’ ŞÜPHESİ

Olaylara karışanların kimliklerinin tespit edilmesine ve yakalanmasına yönelik çalışmalarının devam ettiği bilgisine ulaşıldı. Teknik direktör Şenol Güneş’in yaralanmasından sonra olayların farklı tribünlerde de meydana geldiğini tespit eden savcılık, bu duruma neden olan azmettiricilerin olup olmadığına yönelik de araştırma yapıyor.

TÜM GÖRÜNTÜLER İZLENECEK

Savcılık, derbinin birinci dakikasından maçın tatil edildiği ana kadar tüm kamera ve canlı yayın görüntüleri inceleyerek, maç sırasındaki olayların ortaya çıkarılmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan haklarında idari soruşturma başlatılan 15’i Beşiktaşlı, 17’si Fenerbahçeli 32 taraftar ise serbest bırakılmıştı.BU HABERİN KAYNAĞI: http://www.turkiyehaberajansi.com/olayli-derbi-ile-ilgili-son-dakika-gelismesi/112698/

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir
Önceki yazıyı okuyun:
Olaylı maçla ilgili başsavcılıktan açıklama

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca dün oynanan ve Şenol Güneş'in yaralanmasıyla 57. dakikada tatil edilen maç ile ilgili açıklama yapıldı.Başsavcılıkça yapılan...

Kapat