GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Otomotiv’de yılın ilk müjdesi Renault’dan geldi
  • Ana Sayfa » Otomobil
  • 9 Ocak 2018 - 10:43:16
Otomotiv’de yılın ilk müjdesi Renault’dan geldi

Hürriyet’in haberine göre, şirkete yakın kaynaklar, Oyak Renault Bursa fabrikasında yeni üretim hatlarının kurulumunun hızlı bir şekilde devam ettiğini ve çok yakında ilk prototiplerin üretimine başlanacağını belirtti. Eylül ayında Paris otomobil fuarında tüm dünyaya tanıtılacak Renault Clio 5, yıl sonunda satışa sunulacak. ÜRETİM KODU BJA Yıl sonunda üretimine başlanacağı belli olan Clio 5’in (5.jenarasyon) yeniden […]

Hürriyet’in haberine göre, şirkete yakın kaynaklar, fabrikasında yeni hatlarının kurulumunun hızlı bir şekilde devam ettiğini ve çok yakında ilk prototiplerin üretimine başlanacağını belirtti. Eylül ayında Paris otomobil fuarında tüm dünyaya tanıtılacak Renault 5, yıl sonunda satışa sunulacak.

ÜRETİM KODU BJA

Yıl sonunda üretimine başlanacağı belli olan Clio 5’in (5.jenarasyon) yeniden Bursa’da üretilip üretilmeyeceğine ilişkin haberin ardından Renault’ya yakın kaynaklardan müjdeli haber geldi. Yapılan açıklamalarda Bursa’da BJA kodu ile Clio 5 üretimi için çalışmaların başladığı belirtilerek şu bilgilere yer verildi:

“Yıl sonunda devreye girecek yeni modelin Oyak Renault’un Bursa fabrikasındaki üretim hatlarının kurulumu hızlı bir şekilde devam ediyor. Montaj hatlarının kurulumunda bir çok ve yabancı firma çalışıyor. Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Sarkozy gibi son dakikada bir kriz çıkartamaz çünkü gövde üretim hatlarının büyük bir kısmı tamamlandı. Hatta çok yakında ilk prototipler üretilecek. Bu kadar büyük bir yatırımdan artık geri dönülemez.”

Yatırım tutarı hakkında ise bir açıklama yapılmazken mevcut Clio 4’ün üstünde olacağı iddialar arasında. Oyak Renault, 2012 yılında Clio 4’e 250 milyon Euro’ya yakın yatırım yapmıştı.

Clio 5’in tasarımına ve yeni yüzüne ilişkin internette ve sosyal medyada bir çok farklı görsel paylaşılıyor.

RENAULT GRUBU’NDAN 2017’DE REKOR SATIŞ

SARKOZY ENGELLEMİŞTİ, GÖZLER MACRON’DA!


  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir