GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

PSA çatısı Opel’e yaradı – Otomobil Haberleri
  • Ana Sayfa » Otomobil
  • 16 Kasım 2018 - 07:26:33
PSA çatısı Opel’e yaradı – Otomobil Haberleri

Fransız PSA (Peugeot-Citroen) çatısı altına girmek Opel’e iyi geldi. Opel CEO’su Michail Lohscheller, “Opel Pace” stratejik planının açıklanmasının üzerinden geçen bir yıl içinde işlerin yoluna girdiğini söyledi. Opel’in önümüzdeki dönemde karlı, elektrikli ve küresel bir marka olacağını ifade eden Lohscheller, “On iki ay gibi kısa sürede şirketimizi yeniden şekillendirdik ve düşünme tarzımızı değiştirdik. 2018’in ilk […]

Fransız PSA (Peugeot-Citroen) çatısı altına girmek Opel’e iyi geldi. Opel CEO’su Michail Lohscheller, “Opel Pace” stratejik planının açıklanmasının üzerinden geçen bir yıl içinde işlerin yoluna girdiğini söyledi. Opel’in önümüzdeki dönemde karlı, elektrikli ve küresel bir marka olacağını ifade eden Lohscheller, “On iki ay gibi kısa sürede şirketimizi yeniden şekillendirdik ve düşünme tarzımızı değiştirdik. 2018’in ilk altı ayında 502 milyon euro kâr açıkladık” dedi. Markanın Groupe PSA çatısı altında bulunmasının faydalarından her geçen gün daha fazla yararlandığına dikkat çeken Lohscheller, Opel’in Rüsselsheim Mühendislik Merkezi’nin grubun Ar-Ge ağında önemli görevler üstlenerek konumunu güçlendirdiğini kaydetti.

YENİ MODELLER 2020’DE
Opel’in iki yıl içinde toplam sekiz yeni modeli pazara sunacağını söyleyen Lohscheller, elektrikli stratejisini şöyle açıkladı. “2020’de dört modelde elektrikli seçenek sunulacak. Tamamen elektrikli Corsa ve Opel’in ilk Plug-in- Hybrid modeli Grandland X bunlardan sadece ikisi. Bu otomobiller Opel’in model atılımında kritik rol oynayacak. 2024’de ise her Opel modelinde elektrikli seçenek bulunacak.”

HAFİF TİCARİLERE ODAKLANACAK
Opel, yeni dönemde hafif ticari araç pazarındaki payını artırmayı hedefliyor. Bu hedef yenilenen ürün yelpazesi ile elde edilecek. Markanın yenilenen Combo modeli 25 bin adet adet sipariş aldı. Bu rakam 2017’nin toplam satışını geçiyor.


  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir