GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Nuri Samancı’nın fetö dosyası ne zaman açılacak
  • Ana Sayfa » Genel,Yerel
  • 26 Temmuz 2017 - 21:20:50
Nuri Samancı’nın fetö dosyası ne zaman açılacak

Türkiye’nin bir çok ilinde kendilerini AK Partili olarak pazarlamaya çalışan, bir çok kripto FETÖ’cü var. Bunlardan birisinin de Ağrı AK Parti yönetiminde olan Nuri Samancı olduğu iddia edildi. Samancı’nın hain kardeşi Mehmet Fatih Samancı 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak Silivri Cezaevine gönderildi. Diğer bir kardeşi C.S ise halen Taşlıçay Gündoğdu Köyünde koruculuk görevini […]

Türkiye’nin bir çok ilinde kendilerini AK Partili olarak pazarlamaya çalışan, bir çok kripto FETÖ’cü var. Bunlardan birisinin de Ağrı AK Parti yönetiminde olan Nuri Samancı olduğu iddia edildi. Samancı’nın hain kardeşi Mehmet Fatih Samancı 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunduğu iddiasıyla tutuklanarak Silivri Cezaevine gönderildi. Diğer bir kardeşi C.S ise halen Taşlıçay Gündoğdu Köyünde koruculuk görevini yürütürken diğer ağabeyi M.Nuri Samancı damızlık koyun keçi yetiştiricileri birliği başkanı olarak Ağrıda görev yapmaktadır. Öte yandan Tarım Bakanlığı Birliğin gelir giderleriyle ilgili dedikodulara yönelik işlem yapacağı gündemde.

SAMANCI FETÖ’NÜN YENİ MEDYA PATRONU

Kendini deşifre etmemek için Ağrı Merkezde 100 TL’ye satın aldıkları haber portalında internetten yayın yapan haber sitelerine Fetullahçı Terör Örgütünün operasyonlarını etkilemek için haber yaptırdığı ve bu haberlerde FETÖ üyesi olmayanları FETÖ’cü diye ihbar edip karalama kampanyası düzenliyorlar. AK Partinin önde gelen isimlerine yakın durarak kendilerini güven altına almak istedikleri gibi kendilerini çok iyi gizliyorlar.

Bu kişilere rehberlik eden Gazeteci kimliği altında Fetullahçı terör örgütüne canı pahasına hizmet eden, asılsız haberleri yapan,  haber sitelerinin sahibi ise Hüseyin Arslan  olduğu herkes tarafından bilinmekte.

   

Darbenin medya aracı olan Zaman Gazetesi Ağrı Temsilcisinden Fetö lideri Fetullah Gülen’i öven ve Fetullah Gülen imzalı kitabı aldı.

15 Temmuz’u kurgulayan ancak insanların aklı ile alay edercesine 15 Temmuz resim sergisi açan ve Fetö’cü kimliği ile bilinenNuri Samancı’ya Plaket verdi.

HDP’li Belediye Başkanı Sırrı Sakık ile yapmış olduğu gizli görüşmeler neticesinde güvenlik güçlerince takibe alındı.

HAİN CEZAEVİNDEN AĞABEYİNE MEKTUP YAZDI

Vatan hainleri 15 Temmuz gecesi Türk Milletine darbe yapmak adına 248 vatan evladını gözünü kırpmadan şehit etti. Bu kanı donmuş vatan hainlerinden, sivil vatandaşı katledenler arasında ise AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Samancı’nın kardeşi Hain Mehmet Fatih Samancı ağabeyine mektup yazdığı Ağrı’nın gündeminde. Yazmış olduğu mektupta derin mesajlar veren Hain’in mektuptaki şifrelerini bölge imamına okuttuğu kulislerde.

Haber Fikri Durul

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir