GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

Sayın valim ya Biz!!!
Sayın valim ya Biz!!!

Bizim şehir merkezinde yılların esprisidir bu söylem, sayın Valim ya biz. Sayın valimiz bu aralar halktan bazı seçilmiş arkadaşlarla sosyal medyada görüntü veriyor, halkla tanışmak açısından önemli ve güzel bir davranış lakin giden her birey fotoğraflar çekip sayın vali ile şehrimiz sorunları hakkında görüştük ve çok güzel oldu gibi söylemler ile karşılaşınca ve benimde vali […]

Bizim şehir merkezinde yılların esprisidir bu söylem, sayın Valim ya biz.

Sayın valimiz bu aralar halktan bazı seçilmiş arkadaşlarla sosyal medyada görüntü veriyor, halkla tanışmak açısından önemli ve güzel bir davranış lakin giden her birey fotoğraflar çekip sayın vali ile şehrimiz sorunları hakkında görüştük ve çok güzel oldu gibi söylemler ile karşılaşınca ve benimde vali ile görüşebilecek bir statüm olmayınca buradan sesimi duyurmak istedim.

Tamam da benim güzel ve özel arkadaşlarım şu görüşmelerin ayrıntılarını yazsanız da bizde bilsek şu şehrin sorun ve çözümlerini daha iyi olmaz mı? yoksa size göre biz anlamaz mıyız.

Peki şöyle bir öneri getireyim, sosyal medya üzerinde bir forum sayfası oluşturalım ve sayın çok kıymetli valimiz ve şehrimiz üzerinde söz hakkı olan arkadaşlar yapılması planlanan projeleri buradan paylaşsınlar ve bu projelerin en iyi ve verimli, geçici değil de kalıcı, göz boyama değilde sorunları kökten çözen bir düşünce ile yapıcı eleştiriye açsalar hep beraber şehrimiz için mücadele versek daha doğru olmaz mı? evet biliyoruz sizler yüksek bürokrat ve yüksek eğitim almış her şeyin en iyisini bilir ve yaparsınız da. Siz de insansınız ve illa gözünüzden bir şeyler kaçmış olamaz mı?

Daha çok istişare, en doğruya götürmez mi? gelin bu şehrin insanlarına kulak verin bakın göreceksiniz bilmediğiniz çok şey olduğunu gayet iyi anlayacaksınız.

Bu görüşmelerden birinin muhatabı bir arkadaşımızın detaylar hakkında söylediğine göre meyve ağaçları ile ilgili bir proje varmış, çok heyecan verici bir söylem zira ağaç olduktan sonra meyve verip vermemesi bile çok önemli değil bence çok kıymetli bir hizmet olur. Hatta tarım alanı dışındaki her yerin ağaçlandırılması lazım inancındayım.

Jeotermal ile ilgili ayrıntısını bilmediğim bir projede varmış ve tekstil atölyeleri. Hadi hayırlısı deyip son sözümüzü söyleyelim.

Ben riyakar insanların sözlerine ehemmiyet vermem zira bu tip insanlar övdükleri kadar söver ve kendi çıkarları dışından hiç bir şey düşünmeyen basit insanlardır ve basit insanlar güzel şeyler üretemez. Şerefli insanlar kendinden yüksek ve alçak olarak kimseyi görmeyen sözü ve özü bir olan doğru insanlardır. Toplum için iyisini ve doğrusunu ancan şerefli insanlar yapar.

Selam ve Saygılarımla

Bora ERİM

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir