Şimdi susma zamanı değil…

Şimdi susma zamanı değil…

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

Sen Anlat Karadeniz / 26. Bölüm Fragmanı Vedat Nefes’i Vuruldu!
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 10 Ekim 2018 - 21:18:42
Sen Anlat Karadeniz / 26. Bölüm Fragmanı Vedat Nefes’i Vuruldu!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 25. son bölüm izleyenler SAK 26. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladı. 10 Ekim tarihli Sen Anlat Karadeniz son bölümde, Tahir, Mustafa’nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat’la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? İşte, Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki ve 26. yeni bölüm fragmanı.

atv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümü ekrana geldi. Son bölümde neler oldu? Ceylan, Nefes’in kızı mı? DNA testinin sonucu ne? Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragman yayında mı? Ceylan Nefes’in kızı mı? 10 Ekim son bölüm izleme linkini ve diziden son gelişmeleri haberimizde bir araya getirdik.

SEN ANLAT KARADENİZ 25.BÖLÜM İZLE!

Not: Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanı yayınlanınca habere eklenecektir.

SEN ANLAT KARADENİZ 25. BÖLÜM ÖZETİ
Tahir, Mustafa’nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat’la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat’la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat’ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat’ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?


 


sen-anlat-karadeniz4.jpg


  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir