8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Şenol Güneş: İçimi acıtıyor – Spor Haberleri
  • Ana Sayfa » Spor
  • 21 Nisan 2018 - 14:29:43
Şenol Güneş: İçimi acıtıyor – Spor Haberleri

Derbideki olaylarda yaralanan ve kafasına beş dikiş atılan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yaşananların Türk futbolunun ciddi bir yapılanmaya ihtiyacı olduğunu bir kez daha gösterdiğini dile getirdi. Yine futbol dışı şeyler konuşmak zorunda kalmalarından dolayı üzüntü duyduğunu belirten Güneş, “Stattan yükselen küfürler, atılan yabancı maddeler ve şu yaşadıklarımız bir futbol adamı olarak acı veriyor, içimi […]

Derbideki olaylarda yaralanan ve kafasına beş dikiş atılan Beşiktaş Teknik Direktörü , yaşananların Türk futbolunun ciddi bir yapılanmaya ihtiyacı olduğunu bir kez daha gösterdiğini dile getirdi. Yine futbol dışı şeyler konuşmak zorunda kalmalarından dolayı üzüntü duyduğunu belirten Güneş, “Stattan yükselen küfürler, atılan yabancı maddeler ve şu yaşadıklarımız bir futbol adamı olarak acı veriyor, içimi acıtıyor. Ben oraya Tolga’yı yatıştırmak için gittim, sonrasında bu hadiseler yaşandı. Sonra Tolga’ya sordum, annesine küfür edildiğini söyledi. Tribünlerden küfür ve şiddeti çıkarmamız lazım. Bu sorun, hepimizin sorunu. Birlikte kararlılıkla çözmeliyiz. Olaylar karşısında tavrını koyan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KAPTANLARDAN ZİYARET
Beşiktaş’ın kaptanları , ve ‘ın yanı sıra scouting antrenörü Emir Şiranlı ile takım menajeri ve tercüman Halil Yazıcıoğlu, Şenol Güneş’i evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

İKİ GÜN RAPOR VERİLDİ
Önceki geceyi tedbir amaçlı Fulya Acıbadem Hastanesi’nde geçiren Şenol Güneş, dün sabah taburcu oldu. Doktorların tecrübeli hocaya 2 gün istirahat verdiği öğrenildi. Takım dün yardımcı antrenörler eşliğinde antrenman yaptı.

TFF’NİN KARARI ÇARŞAMBA GÜNÜ
TFF Yönetim Kurulu, yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş maçı ile ilgili olarak Çarşamba günü toplanacak ve olaylı derbiyle ilgili kararlarını açıklayacak. TFF’nin önünde iki seçenek bulunuyor: 1- Fenerbahçe’nin hükmen yenik sayılması ve Beşiktaş’ın direkt finale yükselmesi. 2- Maçın kaldığı yerden aynı skorla devam etmesi. Bu arada Fenerbahçe olaylar nedeniyle saha ceza alırsa, bu cezayı yine kupada çekecek.

BU HABERİN KAYNAĞI: https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/04/21/senol-gunes-icimi-acitiyor

  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir