8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Son dakika: UEFA’nın Galatasaray toplantısı sona erdi!
  • Ana Sayfa » Spor
  • 17 Mayıs 2018 - 16:06:51
Son dakika: UEFA’nın Galatasaray toplantısı sona erdi!

Galatasaray‘ın UEFA ile olan toplantısı sona erdi. UEFA tarafından kararın akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise toplantı sonrasında A Spor mikrofonlarına konuştu ve sarı kırmızılı taraftarlara ‘men cezası’ olmadığı müjdesini verdi. AVRUPA KUPALARINDAN MEN YOK! Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ın Avrupa kupalarına katılması için hiçbir engel yoktur. Galatasaray taraftarına müjdeliyorum. […]

‘ın ile olan toplantısı sona erdi. UEFA tarafından kararın akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor. Galatasaray Başkanı ise toplantı sonrasında A Spor mikrofonlarına konuştu ve sarı kırmızılı taraftarlara ‘men cezası’ olmadığı müjdesini verdi.

AVRUPA KUPALARINDAN MEN YOK!

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada, “Galatasaray’ın Avrupa kupalarına katılması için hiçbir engel yoktur. Galatasaray taraftarına müjdeliyorum. Bazı detaylar var, her şeyde mutabık kaldık. Bazı cezalar var ama kaldırılabilir. UEFA ile 4 yıllık anlaşma yapacağız. Taraftarımız merak etmesin, Galatasaray emin ellerde.” dedi.

İŞTE MUSTAFA CENGİZ’İN AÇIKLAMALARI:

Görüşme 2-3 saat sürdü. UEFA yetkilileri ile üst düzey görüşmeler yaptık. Galatasaray’ın Avrupa kupalarına katılması için önünde hiçbir engel yok. Diğer detayları da masaya yatıracağız ve yaklaşık 1 hafta içerisinde sonuçlandıracağız. Detaylar var anlaşmamızda o detaylar da anlaşılmaz değil. Her şeyde hemen hemen mutabık kaldık. Hiçbir sorun yok. Benim Galatasaraylılara müjdeleyeceğim şey Avrupa kupalarına katılmamız gerekiyor. Bazı cezalar var bunları da Galatasaray kaldırabilir, üstesinden gelebileceği, disipline olabileceği cezalar. Hiç önemli değil, bizim için önemli olan Avrupa kupalarına katılmak. 4 yıllık bir settlement agreement (ödeme anlaşması) imzalayacağız. Galatasaray doğru yolda, taraftarlarımız bundan emin olabilir. UEFA bizden mali disiplin, açıklık, şeffaflık ve samimiyet istiyor.”

BU HABERİN KAYNAĞI: https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/05/17/son-dakika-uefanin-galatasaray-toplantisi-sona-erdi

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir