GENÇLERİN ÇELEBİSİ

GENÇLERİN ÇELEBİSİ

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

AĞRI SPORA 1 MİLYON TL YARDIMI NEDEN REDDETTİLER

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

Sahipsiz Ağrı’nın 80 büyüğü varmış?

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

YÜZDE 60 OY AMA YOL STABİLİZE

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

AK Parti’li Vekil, sahte hesaptan kendi kendini överken yakalandı

TERÖR
TERÖR

“TERÖR”   Malum gündem Afrin “zeytin dalı” operasyonu ve terörle mücadele… Farklı bakış açısı ile gündemi ele almak bende bir huy haline geldi, bu günde böyle olsun. Terör denince benim aklıma şu ülkeler geliyor; ABD, İsrail, Rusya ve bilimum Avrupa ülkeleri. Zira her türlü çirkin ve kötü işler hep bu kaynaklardan akıyor. Şöyle ki; tüm […]

“TERÖR”

 

Malum gündem Afrin “zeytin dalı” operasyonu ve terörle mücadele…

Farklı bakış açısı ile gündemi ele almak bende bir huy haline geldi, bu günde böyle olsun.

Terör denince benim aklıma şu ülkeler geliyor; ABD, İsrail, Rusya ve bilimum Avrupa ülkeleri. Zira her türlü çirkin ve kötü işler hep bu kaynaklardan akıyor. Şöyle ki; tüm silah ve türevlerinin ana kaynağı bu ülkeler ve ne tesadüftür ki bütün terör eylemleri bu silah ve araç gereçlerle gerçekleştiriliyor. Gizli servis elemanları ile malum bölgelerde bomba ve silah eğitimi veriliyor, türlü yalan ve hilelerle hatta yaşanan ağır olayların kullanımı ile insanlar masum insanları öldürüyor. Öldürülenlerin yakınları silahı verip öldür emrini vereni değil de tetiği çekeni veya bombayı patlatanı suçlayıp onun yakınlarına saldırıyor. Bir köy, bir kasaba, bir şehir hatta bir devlet hedef seçile biliyor.

Amerika’daki 11 Eylül olayından sonraki en önemli komplo teorisi bu eylemin Amerikan gizli servisi tarafından organize edildiği ve Amerika’daki İslam sempatisine bu şekilde son verildiği ve Afganistan’ın işgalini sağladığı söylemleri idi.

11 Eylül saldırılarıyla ilgili çok komplo teorileri oluşturuldu. Şimdi sizlere en ilgincini tanıtacağım.

1) Office Word programını açın ve “q33ny” yazın… Yazı boyutunu büyük yapmanız önerilir. Mesela 72

2)sonrasına yazıyı tarayın ve yazı tipini “vingdings” yapın.

Not:”q33ny” 11 Eylül 2001’de dünya ticaret merkezi Kuleleri’ne ilk çarpan, New York tarifeli uçağın uçuş kodu.

Sonuç ortada; uçak, iki kule, ölüm ve Siyonizm sembolü. Hatta o dönem dünya ticaret merkezinde çalışan hiçbir Yahudi’nin o gün işe gitmediğini bile söylenmişti. Ben tesadüfe inanmam, ya siz…

Terörün ana kaynağı bu kadar net bir şekilde biliniyorken bu gün naralar eşliğinde terörü bitireceğiz deyip, kardaş katline girmek ne kadar doğrudur, doğrusunu isterseniz bana doğru bir davranış olarak gelmiyor ve hiç huzurlu değilim.

Daha düne kadar bayramlarda sınır kapılarını açıp akrabaların bayramlaşmasına izin verdiğimizi hatta Propaganda filmi ile ülkemizdeki önemli sanatçıların oynadığı bu filmde bu konular işlenmedi mi? Bir tarafta askerlik görevini ifa edip vatanını tehlikeden korumak için canını vermeye hazır bir insan diğer tarafta bir şekilde terörist ilan edilmiş akrabasını öldürüyor. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Yıllarca kendi içimizde yaşadık bu sendromu ve hala yaşamaya devam ediyoruz. Gönlüm, vicdanım ve inancım bu durumu kabullenmiyor. Zalimlerle savaşalım ilk ben gideyim, ilk ben öleyim, cesedimi gömmeyin, akbabalar yesin ama zulme karşı olduğumu bileyim, zalim ile savaştığımı bileyim.

Şimdi bu operasyonlar ile kime hizmet ediyoruz diye biraz daha düşünmemiz gerekmez mi? terör ile mücadele edilecekse, malum terör üretici ülkelerden başlanması gerekmez mi? IŞİD’i biz kurduk diyen Hillary CİLİNTON değilmiydi? Emperyalist güçler her zaman ki gibi oyunlarını oynuyor bizde bu oyuna alet oluyoruz  gibime geliyor. Emperyalistlere gücümüz yetmez mi? O zaman oyunlarını bozalım ve onların istediği gibi oynamayalım.

Selam ve Saygılarımla

Bora ERİM

 

 

 

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir