8 BİN OY, BİR ADLİYE..

8 BİN OY, BİR ADLİYE..

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Gürkan Güneş Yazdı. “Bahar Kokan Çocuklarımız”

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Ağrı’da kaybolan çocuk Leyla Aydemir köyde ölü bulundu

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Nerede o eski bayramlar! Ve sanal bayramlaşma..

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Bekir Kösedağ Vefat Etti

Trabzon’da 4 isim profesyonel oldu!
  • Ana Sayfa » Spor
  • 22 Haziran 2018 - 02:44:40
Trabzon’da 4 isim profesyonel oldu!

Trabzonspor‘da transfer döneminde özellikle 30 yaş üstü oyuncular tercih edildiği için gelen tepkiler üzerine yönetim geri adım attı. Kadrosunda Yusuf ve Abdülkadir gibi altyapıdan yetişen 9 oyuncu bulunan bordo-mavililer, 4 altyapı oyuncusu ile daha sözleşme imzaladı. Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer ve teknik heyetin ortak kararıyla genç oyuncular Safa Kınalı (Orta saha sağ kanat-19), Kerem […]

‘da transfer döneminde özellikle 30 yaş üstü oyuncular tercih edildiği için gelen tepkiler üzerine yönetim geri adım attı. Kadrosunda Yusuf ve Abdülkadir gibi altyapıdan yetişen 9 oyuncu bulunan bordo-mavililer, 4 altyapı oyuncusu ile daha sözleşme imzaladı. Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer ve teknik heyetin ortak kararıyla genç oyuncular Safa Kınalı (Orta saha sağ kanat-19), Kerem Baykuş (10 numara-18), Furkan Ödemiş (Orta saha sol kanat-20) ve Serkan Asan’a (Sağ bek – 19) imza attırıldı. Trabzon’un kadrosunda 30 yaş üstü 8 oyuncu (Burak, Kucka, Sosa, Pereira, N’Doye, Rodallega, Olcay, Onur) var.

DAMİEN DA SİLVA BEKLEMEYE ALINDI
Trabzonspor’da stoper transferi için ince elenip sık dokunuyor. Trabzon’a getirilen ve yıllık 750 bin Euro’ya el sıkışılan Fransız stoper Damien Da Silva’yı beklemeye alan bordo-mavililer diğer alternatiflere yöneldi. Bunlardan ilki ise Senegalli Papy Djilobodji. Bonservisi Sunderland’de olan ve geçen sezonu Dijon’da kiralık geçiren Senegalli futbolcu, ön libero mevkiinde de görev yapabiliyor. Djilobodji ile Trabzonspor 3 yıl önce de ilgilenmiş ama Chelsea’ye kaptırmıştı.

TÜZÜKTE KRİTİK HAMLE!
Trabzonspor yönetiminin hazırladığı yeni tüzükte dikkat çekici bir madde bulunuyor. Buna göre yönetim kurulları istedikleri gibi bütçe dışı harcama yapamayacak. Genel Kurul’da onaylanan ek bütçenin dışındaki bütçe dışı harcamalardan yöneticiler sorumlu tutulacak.

ŞİKE DAVASINDA TOP ARTIK CAS’TA
Trabzonspor, şike süreciyle ilgili olarak hak arayışını sürdürüyor. Yönetim son olarak FIFA Disiplin Komitesi Başkanı’nın bordo-mavili kulübün şike sürecinin FIFA nezdine taşınmasıyla ilgili başvurusunu reddetmesinin ardından CAS’a gitti. Buna gerekçe olarak da FIFA Disiplin Komitesi Başkanı’nın dosyayı yetkisi olmadığı halde reddetmesi gösterildi.

BU HABERİN KAYNAĞI: https://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2018/06/22/trabzonda-4-isim-profesyonel-oldu

  • Etiketler
  • Yorumla

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir