Şimdi susma zamanı değil…

Şimdi susma zamanı değil…

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

Vagner Love’a rest! – Spor Haberleri
  • Ana Sayfa » Spor
  • 11 Ocak 2019 - 09:03:36
Vagner Love’a rest! – Spor Haberleri

Beşiktaş ile Vagner Love arasında gerginlik büyüyor. İstanbul’da çalışmalarına devam eden Brezilyalı’nın avukatı Diego Souza, futbolcunun alacakları için dün siyah-beyazlıları FIFA ile tehdit edip, “Beşiktaş 5 aydır Love’a ödeme yapmadı. Bu durum sürerse sözleşmesinin feshi için FIFA’ya başvuracağız. Bu sefer Türkler sadece Love’ın geçmişteki parasını değil, 18 ay kalan sözleşmesinden hak edişini de ödemek zorunda kalacak” iddiasında bulundu.
Bu sözlere cevap ise bizzat Başkan Fikret Orman’dan geldi. Isparta’ya dernek açılışına giden Orman, “Vagner Love’ın alacağı var. FIFA’ya gidecekse uçaklar var. Herkes biner uçağa. FIFA’nın merkezi İsviçre’de. Giderler, gelirler. Ama kimse bizi akılsız sanmasın. Ben geldiğimde 20’ye yakın dava vardı. Son 7 senede hiç duydunuz mu Beşiktaş’ın davasını” dedi ve şöyle devam etti: “Love kaliteli bir oyuncu ama Beşiktaş’ta tutmadı. O da biz de mutsuzuz. İyi bir kulüp bulursa gider, yoksa kalır. Biz ona bonservis ödedik. Bu gerçekle birlikte şartlar uygun olursa gidecek.”

F.Bahçe: Şener+2 milyon Euro
Kartal: Tolgay 5 milyon Euro!

Beşiktaş’ta İtalya seferinin ardından, dün sıcak gelişmeler yaşandı. Tolgay Arslan’ı isteyen Fenerbahçe, Şener Özbayraklı ile birlikte 2 milyon Euro’luk bir teklifle siyah-beyazlıların kapısını çaldı. Tolgay ile anlaşan sarı-lacivertlilerin yaptığı bu teklife Kartal’ın yanıtı ise 5 milyon Euro oldu. Pazarlığın kısa sürede neticelendirilmesi bekleniyor.  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir