Şimdi susma zamanı değil…

Şimdi susma zamanı değil…

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

Vekil önce hırsız dedi sonra kıymetlendirdi
Vekil önce hırsız dedi sonra kıymetlendirdi

Dün yaptığımız haberden sonra attığı tweetlerle gündem olan Ağrı milletvekili Cesim Gökçe, bugün bir basın açıklaması yayınladı. Basın açıklamasında Vali Musa Işını hırsızlıkla suçlayan ve bu konuyla ilgili yeterince açıklamada bulunmayan Gökçe, Haberi yapanları FETÖ ile ilişkilendirdi.  Ak parti gibi kutsal bir davaya yakışmayan durumlar sergileyen Gökçe dün attığı tweette Ağrı’daki STK, Dernek yöneticileri ve Gazetecilere devletin malını usulsüzce yediklerini belirtmişti.

VEKİLİN YAPTIĞI KLAVYE DELİKANLILIĞI MI?

Attığı tweeti silen Milletvekili Cesim Gökçe basın açıklamasında tehditler savurmaya devam etti ardından dün Gazeteci ve STK yöneticilerine hırsız, devletin malını yemekle itham ederken, bugün yaptığı basın açıklamasında gazeteci ve STK yöneticilerini kıymetlendirerek yanlış anlaşıldım dedi.

Kendi ayıplarını örtmek için AK parti davası altında saklananlar arasına Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe’de katıldı. Sosyal medyada bu haberlere yorum yapan vatandaşlar ise “Gökçe, kendi Eşinin Ağrı’da FETO Terör Örgütüne yakın olan bir dernekte üye olduğunu unutmuş olmalı” diye yorumlarda bulundu.

Basın toplumun müşterek sesidir. Bir ilin Milletvekiline hırsız diyen sıradan biri değil, Ağrı Valisi Musa Işın’dır. Işının, attığı tweetleri haber yapan gazetecileri tehdit edemezsiniz. Eleştiriye tahammülü olmayan siyaset yapmamalıdır.

YAPILAN BU USULSÜZLÜKLERE “DİK DURUŞUMUZ BÖYLE” DİYE CEVAP VERDİ

Gökçe’nin, bu olayı haber yapan basın mensuplarına “Sıkınıtısı olanlar” diye aktarması bir ilin milletvekiline yakışmayan bir duruştur. “DİK” duruş diye tabir ettiğiniz şey, Bir kişinin memleketin kıymetli arazilerini birilerine veya kendi akrabalarına usulsüzce peşkeş çekmekse “DİK” durmaya devam edin. Musa Işının dediklerine göre devletin malını bu şekilde sömüren, peşkeş çeken kim olursa olsun biz basın mensupları sizin o DİK duruşunuzu kalemimizle EĞERİZ kusura bakmayın, Böyle davrandığınız sürece kaybeden olacaksınız AĞRI halkı değil.

Vekil Cesim Gökçe’nin STK ve Gazetecilere Hırsız deyip sonra geri vites yaptığı basın Açıklaması;

CESİM GÖKÇE’NİN “HIRSIZ DEVLETİN MALINI YEDİNİZ” DİYE İTHAM ETTİĞİ GAZETECİLER VE STK YÖNETİCİLERİ HALEN SESSİZLİĞİNİ KORURKEN AĞRI İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN HENÜZ BİR AÇIKLAMA GELMEDİ.

Haber: Zahir Duman / AĞRI

 

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir