Şimdi susma zamanı değil…

Şimdi susma zamanı değil…

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

‘Bu karar Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk ve tek!’

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

TURKIYEMNET HABER VE NUHTV DEN GÜÇ BİRLİĞİ

SEÇİME 47 GÜN KALA

SEÇİME 47 GÜN KALA

ADAYLARDA SON DURUM

ADAYLARDA SON DURUM

Yerli Otomobil- Velhasıl Ağlamayı Bilmiyoruz
  • CenapELEM
    • Cenap ELEM
    • cenapelem@nuhtv.net
    • 13 Şubat 2018 - 12:10:26

Son zamanda Ağrı ya gelen hizmetler bizi ihya etti, diyeceğim ama bizi yöneten kişilere hakaret olacak. Gelen orta refüjlerle oynayıp durdu,ha birde abide meydanı var, kirli bir yüze makyaj gibi …

Ama gelin görün ki siyasetçiler dışarıda yaptıkları yatırımlar göz kamaştırıyor, mevcut olan vekil ağrıyla bağlantısını kesmiş ve tamamiyle dışarıdaki işlerini farklı kişiler üzerinde devam ettirmekte..

Ağrı’nın onca sıkıntısı varken vekil her konuşmasında hiç bir eksiğimiz yok kimse bizden bir şey talep etmiyor ve utanmaz bir şekilde kendinden büyük abileri ne şu ifadeyi kullanıyor
– Efendim biz halka ne eksiğiniz var dediğimizde çok şükür hiç bir eksiğimiz yok diye cevap alıyoruz diyor…
Ya Allah aşkına AĞRI il olduğundan beri neyi tam oldu ki ,

Yıllardır kanayan yara olan hastahane olayı daha bitmeden doktor gelmeden tıp fakültesiyle halkı kandırmaya çalışıyorlar vekil bey sen önce bir kadın doğum hastahanesine çözüm bul sağlam giren hasta çıkıyor,Ağrı ve halkı çok zeki ve kıymetli bir halktır dürüstlüğünü saflık sanmayın .Ama halk olarak tek eksiğimiz hesap sormuyoruz buna halk dilinde “Ağlamayana meme verilmez” denilir.

Bir kaç güzel siyasetçi geldi, onları da bazı hiçlerin algı operasyonuna kurban verdik.. Ne zaman dürüst ve yanlışın karşısında duran bir bürokrat çıksa soluğu sürgünde alıyor bunların hesabını sormak tabi ki halkın görevi bize hizmetçi olarak seçtiğimiz bize Ağalık yapmaya çalışıyor

“KATIRCI BEDRI NE ZAMAN AĞA OLDU”(vizon tele) alıntı

Mevcut millet vekili üzerime fazla gelmeyin yoksa bir daha aday olmam diye kişileri tehdit ediyor.Ama AĞRI halkı onurlu bir halktır gereğini yapar.. Senin tekrar vekil olman için gereken yerlere gider sayın vekil sakın küsme…

KÖRLER SAĞIRLAR BIR BIRINI AĞIRLAR
Ak parti il başkanı yakın zamanda olan olayı ne çabuk ört bas etti kimsenin ruhu duymadı Taşlıçay Belediye Başkanı ve şu an il başkan yardımcılığı yapan Taşdemir ailesi terör cenazesine gidip ve hiç bir sey olamamış gibi elini kolunu sallayıp devletin koltuğunu işgal ediyor.

Vay neymiş devlet yetkilileri beni göndermiş, madem öyle seninle beraber neden kaymakam gelmedi..
AK parti il başkanı kendisiyle beraber İstanbul’da belediye başkanlarını gezdirip hem halkı hemde siyasileri kandırmaya çalışıyor, il başkanı o terör cenazesine giden şahıslar.

Acaba şehitlerimize aynı duygularla yaklaşıyor mu ?
Ak parti genel merkezi bence derhal bu iki zatı görevinden alıp bu güne kadar aldıkları maaşı şehit ailelerine bağışlaması lazım..

Hep sustuk ve kandırıldık Erzurumu bir türlü örnek alamadık ne siyaseti yönlendirecek bir lobi nede Ağrı’ya iş sahası, Erzurum tek yürek oldu ve yeni otomobil fabrikasının bazı parçalarının üretimini kendi illerinde yapılması için ellerinden geleni yaptı ve aldı biz susmaya devam edelim. Bize tüneller lazım bize orta refüjler lazım bize iş lazım değil sağlık lazım değil bize eğitim hiç lazım değil sayın vekil acaba ne hizmetler peşinde doğrusu merak konusu..

Sayın vekil halen fırsat varken yerli otomobilin sibop kapaklarını ağrıda üretilmesini sağlayın..

Sevgi ile kalın,

Cenap Elem

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
Wordpress Tema indir